Neuca

Neuca Varastot

Varastot yhtiöstä Neuca (NEU.WA) 6.11.2026 päivämäärällä on 1,93 Mrd. PLN. Edellisenä vuonna Varastot oli 1,60 Mrd. PLN — muutos 20,23 % (korkeampi).

Varastot

1,93 Mrd.PLN

YoY

20,23%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä Neuca on 2025 1,93 Mrd. PLN. Varastot yhtiöstä Neuca oli 2024 1,60 Mrd. PLN. Se laskee 20,23% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Neuca Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2018
1,08 Mrd. PLN
1.1.2019
1,04 Mrd. PLN
1.1.2020
1,19 Mrd. PLN
1.1.2021
1,19 Mrd. PLN
1.1.2022
1,30 Mrd. PLN
1.1.2023
1,51 Mrd. PLN
1.1.2024
1,60 Mrd. PLN
1.1.2025
1,93 Mrd. PLN
Neuca Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
1,93 Mrd.PLN+20,23%
1,60 Mrd.PLN+6,16%
1,51 Mrd.PLN+16,36%
1,30 Mrd.PLN+8,73%
1,19 Mrd.PLN+0,36%
1,19 Mrd.PLN+13,92%
1,04 Mrd.PLN−3,53%
1,08 Mrd.PLN+5,46%
1,03 Mrd.PLN+8,40%
946,05 MPLN−12,71%
1,08 Mrd.PLN+3,52%
1,05 Mrd.PLN—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Neuca Osakeanalyysi

Mitä Neuca tekee? NEUCA SA tuottaa tuloja lääkevalmisteiden tukkukaupalla apteekkeihin hyödyntäen laajaa verkostoaan terveydenhuoltomarkkinoilla. Yritys valmistaa myös ja myy omia brändituotteitaan, kuten lääkkeitä, ravintolisiä ja kosmetiikkaa, sekä tarjoaa kliinisiä kokeita, telelääketieteen palveluita ja terveydenhuollon toimittajille räätälöityjä IT-ratkaisuja. Sen verkkokauppapalvelu tukee further terveydenhuoltoalaa mahdollistamalla digitaaliset kaupankäyntitoiminnat lääketieteellisille tuotteille ja palveluille. Pääasiakkaita ovat apteekit, terveydenhuollon laitokset ja kuluttajat, jotka hakevat terveyteen liittyviä tuotteita verkko-kanavien kautta. NEUCA SA:n liiketoimintamalli yhdistää useita tulovirtoja terveyssektorilla keskittyen sekä fyysiseen että digitaaliseen jakeluun. Yrityksen omia brändituotteita, kuten lääkkeitä ja kosmetiikkaa, myydään suoraan loppukäyttäjille ja vähittäiskumppaneille, kun taas sen IT-ratkaisut ja telelääketieteen palvelut kohdistuvat terveydenhuoltojärjestöihin. Kliiniset kokeet edustavat toista keskeistä segmenttiä, joka houkuttelee yhteistyökumppaneiksi tutkimuslaitoksia ja lääkeyhtiöitä. Yrityksen toiminta kattaa tuotannosta jakeluun, varmistaen kattavan lähestymistavan terveydenhuoltomarkkinoiden tarpeisiin. Yrityksen liikevaihtoa ajaa monipuolinen valikoima, mukaan lukien lääkkeiden jakelu, brändituotteiden myynti ja erikoispalvelut kuten telelääketiede ja kliiniset kokeet. Apteekit ovat edelleen ydinasiakassegmentti sen tukkutoiminnalle, kun taas verkkokauppa ja IT-ratkaisut palvelevat laajempaa yleisöä terveydenhuollon toimittajille ja kuluttajille. NEUCA SA:n strateginen asema terveydenhuoltomarkkinoilla mahdollistaa sen hyödyntävän useita kasvualoja ilman riippuvuutta yksittäisestä tulovirrasta. Neuca on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Neuca osakkeesta

Yhtiön Neuca Varastot on 1,93 Mrd. PLN vuonna 2025.

Varastot yhtiöstä Neuca muuttui arvosta 1,60 Mrd. PLN arvoon 1,93 Mrd. PLN, mikä edustaa 20,23 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot Neuca:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n PLN on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n Neuca historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Neuca

Kaikki tunnusluvut — Neuca