Inzone Group Co

Inzone Group Co Yritysostot (netto)

Yritysostot (netto) yhtiöstä Inzone Group Co (600858.SS) 7.11.2026 päivämäärällä on 51,05 M CNY. Edellisenä vuonna Yritysostot (netto) oli 449,60 M CNY — muutos −88,65 % (matalampi).

Yritysostot (netto)

51,05 MCNY

YoY

−88,65%

Viimeksi päivitetty:

Yritysostot (netto) yhtiöstä Inzone Group Co on 2024 51,05 M CNY. Yritysostot (netto) yhtiöstä Inzone Group Co oli 2023 449,60 M CNY. Se laskee −88,65% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Inzone Group Co Yritysostot (netto) historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Yritysostot (netto)
Päivämäärä
Yritysostot (netto)
1.1.2017
25,00 M CNY
1.1.2018
3,20 M CNY
1.1.2019
8,20 M CNY
1.1.2020
5,40 M CNY
1.1.2021
2,11 M CNY
1.1.2022
−189,27 M CNY
1.1.2023
449,60 M CNY
1.1.2024
51,05 M CNY
Inzone Group Co Yritysostot (netto) historia
VUOSIYritysostot (netto)YoY
51,05 MCNY−88,65%
449,60 MCNY−337,55%
−189,27 MCNY−9 080,29%
2,11 MCNY−60,97%
5,40 MCNY−34,15%
8,20 MCNY+156,25%
3,20 MCNY−87,20%
25,00 MCNY—
0,00CNY−100,00%
200 000,00CNY−108,33%
−2,40 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Inzone Group Co Osakeanalyysi

Mitä Inzone Group Co tekee? INZONE Group Co., Ltd. saa tulonsa vähittäiskauppaoperaatioistaan, jotka toimivat tavarataloissa, yleismarkkinoissa ja ostoskeskuksissa Shandongin maakunnan 13 kaupungissa sekä Hebein maakunnan kolmessa kaupungissa. Yritys palvelee paikallisia kuluttajia keskittyen tavaroiden vähittäismyyntiin ja toimii omalla brändillään ilman ulkoisia brändiyhteistyösuhteita. Kiinteistökehitystoimintansa kautta, jota hoitavat tytäryhtiöt Qingdao Silver Plaza Investment Development Co., Ltd. ja Shandong Silver Plaza Property Co., Ltd., yritys monipuolistaa tulovirtojaan. INZONE Groupin vähittäistuotteiden ensisijaisia ostajia ovat Shandongin ja Hebein maakuntien asukkaat, jotka hankkivat päivittäistavaroita yrityksen tavarataloista ja supermarketeista. Yrityksen kiinteistötytäryhtiö kehittää kiinteistöjä Qingdaossa ja Shandongissa kohdentaen toimintansa alueen kaupallisiin ja asuinrakennuksiin. INZONE:n liiketoimintamalli yhdistää fyysisen vähittäiskaupan ja kiinteistökehityksen tehokkaaseen alueelliseen markkinointiin. INZONE Groupin tulovirrat koostuvat vähittäisliikkeiden myynnistä ja tytäryhtiöidensä kehittämien kiinteistöprojektien tuotoista. Yrityksen vähittäisverkosto kattaa useita sijainteja Shandongissa ja Hebeissä, kun taas kiinteistökehitystoiminta keskittyy Qingdaoon ja Shandongiin, luoden paikallisen lähestymistavan, joka vastaa alueellisten kuluttajien ja markkinoiden kysyntää. Inzone Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Inzone Group Co osakkeesta

Yhtiön Inzone Group Co Yritysostot (netto) on 51,05 M CNY vuonna 2024.

Yritysostot (netto) yhtiöstä Inzone Group Co muuttui arvosta 449,60 M CNY arvoon 51,05 M CNY, mikä edustaa −88,65 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Yritysostot (netto) Inzone Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Netto yritysostot edustavat muiden liiketoimintojen hankkimiseen käytettyjä käteisiä, vähennettyinä myynneillä. Suuret yritysostot voivat muuttaa yrityksen kasvun kehitysrataa.

Yritysostot (netto):n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Yritysostot (netto):n Inzone Group Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kassavirta — Inzone Group Co

Kaikki tunnusluvut — Inzone Group Co