Inzone Group Co

Inzone Group Co Bruttotulon kasvu

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Inzone Group Co (600858.SS) 6.11.2026 päivämäärällä on −29,32 %. Edellisenä vuonna Bruttovoiton vuosittainen kasvu oli −1,24 % — muutos 2 272,62 % (matalampi).

Bruttotulon kasvu

−29,32 %

YoY

2 272,62%

Viimeksi päivitetty:

Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Inzone Group Co on 2025 −29,32 % . Bruttovoiton vuosittainen kasvu yhtiöstä Inzone Group Co oli 2024 −1,24 % . Se laskee 2 272,62% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Inzone Group Co Bruttotulon kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttotulon kasvu
Päivämäärä
Bruttotulon kasvu
1.1.2018
4,38 CNY
1.1.2019
−1,54 CNY
1.1.2020
−24,61 CNY
1.1.2021
20,65 CNY
1.1.2022
−5,28 CNY
1.1.2023
5,60 CNY
1.1.2024
−1,24 CNY
1.1.2025
−29,32 CNY
Inzone Group Co Bruttotulon kasvu historia
VUOSIBruttotulon kasvuYoY
−29,32 %+2 272,62%
−1,24 %−122,06%
5,60 %−206,12%
−5,28 %−125,56%
20,65 %−183,91%
−24,61 %+1 497,13%
−1,54 %−135,19%
4,38 %+1 652,19%
0,25 %−102,43%
−10,27 %−405,99%
3,36 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Inzone Group Co Osakeanalyysi

Mitä Inzone Group Co tekee? INZONE Group Co., Ltd. saa tulonsa vähittäiskauppaoperaatioistaan, jotka toimivat tavarataloissa, yleismarkkinoissa ja ostoskeskuksissa Shandongin maakunnan 13 kaupungissa sekä Hebein maakunnan kolmessa kaupungissa. Yritys palvelee paikallisia kuluttajia keskittyen tavaroiden vähittäismyyntiin ja toimii omalla brändillään ilman ulkoisia brändiyhteistyösuhteita. Kiinteistökehitystoimintansa kautta, jota hoitavat tytäryhtiöt Qingdao Silver Plaza Investment Development Co., Ltd. ja Shandong Silver Plaza Property Co., Ltd., yritys monipuolistaa tulovirtojaan. INZONE Groupin vähittäistuotteiden ensisijaisia ostajia ovat Shandongin ja Hebein maakuntien asukkaat, jotka hankkivat päivittäistavaroita yrityksen tavarataloista ja supermarketeista. Yrityksen kiinteistötytäryhtiö kehittää kiinteistöjä Qingdaossa ja Shandongissa kohdentaen toimintansa alueen kaupallisiin ja asuinrakennuksiin. INZONE:n liiketoimintamalli yhdistää fyysisen vähittäiskaupan ja kiinteistökehityksen tehokkaaseen alueelliseen markkinointiin. INZONE Groupin tulovirrat koostuvat vähittäisliikkeiden myynnistä ja tytäryhtiöidensä kehittämien kiinteistöprojektien tuotoista. Yrityksen vähittäisverkosto kattaa useita sijainteja Shandongissa ja Hebeissä, kun taas kiinteistökehitystoiminta keskittyy Qingdaoon ja Shandongiin, luoden paikallisen lähestymistavan, joka vastaa alueellisten kuluttajien ja markkinoiden kysyntää. Inzone Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Inzone Group Co osakkeesta

Yhtiön Inzone Group Co Bruttovoiton vuosittainen kasvu on −29,32 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Bruttovoiton vuosittainen kasvu Inzone Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Bruttovoiton kasvu mittaa bruttovoiton prosentuaalista muutosta. Se heijastaa tuottojen kasvua yhdistettynä kustannusten hallinnon tehokkuuteen.

Arvioidakseen Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Bruttovoiton vuosittainen kasvu:lle.

Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Bruttovoiton vuosittainen kasvu:n Inzone Group Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Inzone Group Co

Kaikki tunnusluvut — Inzone Group Co