Inzone Group Co

Inzone Group Co Tuloskasvua

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inzone Group Co (600858.SS) 6.11.2026 päivämäärällä on −12,42 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa voiton kasvu oli −68,77 % — muutos −81,94 % (korkeampi).

Tuloskasvua

−12,42 %

YoY

−81,94%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inzone Group Co on 2025 −12,42 % . Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Inzone Group Co oli 2024 −68,77 % . Se laskee −81,94% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Inzone Group Co Tuloskasvua historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Tuloskasvua
Päivämäärä
Tuloskasvua
1.1.2018
−5,82 CNY
1.1.2019
14,15 CNY
1.1.2020
−830,92 CNY
1.1.2021
109,38 CNY
1.1.2022
−130,24 CNY
1.1.2023
2 079,10 CNY
1.1.2024
−68,77 CNY
1.1.2025
−12,42 CNY
Inzone Group Co Tuloskasvua historia
VUOSITuloskasvuaYoY
−12,42 %−81,94%
−68,77 %−103,31%
2 079,10 %−1 696,38%
−130,24 %−219,07%
109,38 %−113,16%
−830,92 %−5 973,79%
14,15 %−342,99%
−5,82 %−104,75%
122,54 %−255,68%
−78,72 %+84,79%
−42,60 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Inzone Group Co Osakeanalyysi

Mitä Inzone Group Co tekee? INZONE Group Co., Ltd. saa tulonsa vähittäiskauppaoperaatioistaan, jotka toimivat tavarataloissa, yleismarkkinoissa ja ostoskeskuksissa Shandongin maakunnan 13 kaupungissa sekä Hebein maakunnan kolmessa kaupungissa. Yritys palvelee paikallisia kuluttajia keskittyen tavaroiden vähittäismyyntiin ja toimii omalla brändillään ilman ulkoisia brändiyhteistyösuhteita. Kiinteistökehitystoimintansa kautta, jota hoitavat tytäryhtiöt Qingdao Silver Plaza Investment Development Co., Ltd. ja Shandong Silver Plaza Property Co., Ltd., yritys monipuolistaa tulovirtojaan. INZONE Groupin vähittäistuotteiden ensisijaisia ostajia ovat Shandongin ja Hebein maakuntien asukkaat, jotka hankkivat päivittäistavaroita yrityksen tavarataloista ja supermarketeista. Yrityksen kiinteistötytäryhtiö kehittää kiinteistöjä Qingdaossa ja Shandongissa kohdentaen toimintansa alueen kaupallisiin ja asuinrakennuksiin. INZONE:n liiketoimintamalli yhdistää fyysisen vähittäiskaupan ja kiinteistökehityksen tehokkaaseen alueelliseen markkinointiin. INZONE Groupin tulovirrat koostuvat vähittäisliikkeiden myynnistä ja tytäryhtiöidensä kehittämien kiinteistöprojektien tuotoista. Yrityksen vähittäisverkosto kattaa useita sijainteja Shandongissa ja Hebeissä, kun taas kiinteistökehitystoiminta keskittyy Qingdaoon ja Shandongiin, luoden paikallisen lähestymistavan, joka vastaa alueellisten kuluttajien ja markkinoiden kysyntää. Inzone Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Inzone Group Co osakkeesta

Yhtiön Inzone Group Co Vuotta aiempaa voiton kasvu on −12,42 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa voiton kasvu Inzone Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Voiton kasvu mittaa nettotuloksen prosentuaalisen muutoksen edellisen vuoden vastaavaan jaksoon nähden. Se heijastaa yrityksen parantuvia tai heikkenevä kannattavuutta.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa voiton kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa voiton kasvu:lle.

Vuotta aiempaa voiton kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa voiton kasvu:n Inzone Group Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Inzone Group Co

Kaikki tunnusluvut — Inzone Group Co