Genetic Signatures

Genetic Signatures Verokulut

Tuloverokulut yhtiöstä Genetic Signatures (GSS.AX) 5.11.2026 päivämäärällä on −4,49 M AUD. Edellisenä vuonna Tuloverokulut oli −3,85 M AUD — muutos 16,59 % (matalampi).

Verokulut

−4,49 MAUD

YoY

16,59%

Viimeksi päivitetty:

Tuloverokulut yhtiöstä Genetic Signatures on 2026 −4,49 M AUD. Tuloverokulut yhtiöstä Genetic Signatures oli 2025 −3,85 M AUD. Se laskee 16,59% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genetic Signatures Verokulut historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokulut
Päivämäärä
Verokulut
1.1.2019
−2,15 M AUD
1.1.2020
−2,55 M AUD
1.1.2021
1,19 M AUD
1.1.2022
1,39 M AUD
1.1.2023
−4,42 M AUD
1.1.2024
−3,99 M AUD
1.1.2025
−3,85 M AUD
1.1.2026
−4,49 M AUD
Genetic Signatures Verokulut historia
VUOSIVerokulutYoY
−4,49 MAUD+16,59%
−3,85 MAUD−3,51%
−3,99 MAUD−9,70%
−4,42 MAUD−418,63%
1,39 MAUD+16,75%
1,19 MAUD−146,53%
−2,55 MAUD+18,89%
−2,15 MAUD+0,22%
−2,14 MAUD+6,34%
−2,02 MAUD+40,96%
−1,43 MAUD−450,94%
407 440,00AUD—
0,00AUD—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genetic Signatures Osakeanalyysi

Mitä Genetic Signatures tekee? Genetic Signatures Ltd. kehittää reaaliaikaiseen PCR-pohjaisia tuotteita tartuntatautien tunnistamiseen keskittyen 3base-alustateknologiaan. Yritys kaupallistaa MDx 3base -alustansa, joka mahdollistaa suurten sairaaloiden ja patologioiden näytelaboratorioiden seulonnan tartuntatauti-patogeenien varalta korkealla spesifisyydellä ja nopeilla tuloksilla. EasyScreen-brändin alla olevat tuotteet sisältävät EasyScreen Pan-Enteric Detection Kitin, EasyScreen STI Genital Pathogen Detectionin ja EasyScreen Viral Meningitis Detection Kitin, joita myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Yritys kohdistaa sairaalat ja patologioiden näytelaboratoriot keskeisiksi ostajiksi diagnostisille ratkaisuilleen. Sen tuotteet on suunniteltu tartuntatautien rutiinitunnistukseen, ja EasyScreen-valikoima kattaa tiettyjä patogeeniluokkia kuten suolistoperäiset taudit, sukupuoliteitse tarttuvat taudit (STI) ja virusperäinen aivokalvontulehdus. Yritys keskittyy geenieettisten signaalien tunnistamisen tutkimiseen ja kaupallistamiseen tautien diagnosointia varten hyödyntäen korkean läpäisykyvyn seulontaan tarkoitettua 3base-alustaansa. Genetic Signatures Ltd. tuottaa tuloja EasyScreen-brändin alle kuuluvien reaaliaikaiseen PCR-pohjaisten tuotteiden myynnillä. MDx 3base -alustateknologia on keskeinen sen kaupallisessa strategiassa tarjoten ratkaisun nopeaan ja spesifiin patogeeniseulontaan kliinisissä ympäristöissä. Yrityksen tuotevalikoimaan kuuluu useita erillisiä testisarjoja eri tartuntatautiluokkiin, jotka kaikki myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Genetic Signatures on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genetic Signatures osakkeesta

Yhtiön Genetic Signatures Tuloverokulut on −4,49 M AUD vuonna 2026.

Tuloverokulut yhtiöstä Genetic Signatures muuttui arvosta −3,85 M AUD arvoon −4,49 M AUD, mikä edustaa 16,59 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Tuloverokulut Genetic Signatures:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Verokulut edustavat maksettavaksi erääntyneitä kokonaistuloveroja. Ne heijastavat yrityksen verovelvoitteita ja efektiivistä verokantaa.

Tuloverokulut:n AUD on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Tuloverokulut:n Genetic Signatures historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Genetic Signatures

Kaikki tunnusluvut — Genetic Signatures