Genetic Signatures

Genetic Signatures Bruttotulos

Bruttotulos yhtiöstä Genetic Signatures (GSS.AX) 5.11.2026 päivämäärällä on −12,72 M AUD. Edellisenä vuonna Bruttotulos oli 7,78 M AUD — muutos −263,46 % (matalampi).

Bruttotulos

−12,72 MAUD

YoY

−263,46%

Viimeksi päivitetty:

Bruttotulos yhtiöstä Genetic Signatures on 2026 −12,72 M AUD. Bruttotulos yhtiöstä Genetic Signatures oli 2025 7,78 M AUD. Se laskee −263,46% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genetic Signatures Bruttotulos historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttotulos
Päivämäärä
Bruttotulos
1.1.2019
4,16 M AUD
1.1.2020
−2,37 M AUD
1.1.2021
4,27 M AUD
1.1.2022
7,21 M AUD
1.1.2023
−12,74 M AUD
1.1.2024
4,31 M AUD
1.1.2025
7,78 M AUD
1.1.2026
−12,72 M AUD
Genetic Signatures Bruttotulos historia
VUOSIBruttotulosYoY
−12,72 MAUD−263,46%
7,78 MAUD+80,66%
4,31 MAUD−133,82%
−12,74 MAUD−276,64%
7,21 MAUD+68,90%
4,27 MAUD−280,55%
−2,37 MAUD−156,81%
4,16 MAUD+38,26%
3,01 MAUD+28,78%
2,34 MAUD+3,93%
2,25 MAUD+247,11%
648 123,00AUD−5,50%
685 831,00AUD−586,36%
−141 012,00AUD—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genetic Signatures Liikevaihto

Genetic Signatures osakkeen liikevaihto, EBIT, voitto

  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Liikevaihto
EBIT
Voitto
Tiedot
Päivämäärä
Liikevaihto
EBIT
Voitto
1.1.2022
35,42 M AUD
2,97 M AUD
3,06 M AUD
1.1.2023
16,94 M AUD
−18,89 M AUD
−14,05 M AUD
1.1.2024
9,77 M AUD
−22,33 M AUD
−17,86 M AUD
1.1.2025
15,90 M AUD
−18,48 M AUD
−20,10 M AUD
1.1.2026
14,45 M AUD
−17,74 M AUD
−14,01 M AUD
1.1.2027 (e)
23,70 M AUD
−16,48 M AUD
−14,76 M AUD
1.1.2028 (e)
30,80 M AUD
−19,65 M AUD
−10,22 M AUD
1.1.2029 (e)
141,60 M AUD
−107,01 M AUD
0,00 AUD

Genetic Signatures Katteprosentit

Genetic Signatures osakkeen marginaalit

Genetic Signatures Margenanalyysi näyttää bruttomarginaalin, EBIT-marginaalin sekä voittomarginaalin Genetic Signatures osalta. EBIT-marginaali (EBIT/liikevaihto) kertoo, kuinka suuri osuus liikevaihdosta jää operatiivisena voittona. Voittomarginaali näyttää, kuinka suuri osuus Genetic Signatures liikevaihdosta säilyy.
  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Bruttokate
EBIT-marginaali
Voittomarginaali
Tiedot
Päivämäärä
Bruttokate
EBIT-marginaali
Voittomarginaali
1.1.2022
20,36 %
8,38 %
8,65 %
1.1.2023
−75,21 %
−111,52 %
−82,96 %
1.1.2024
44,11 %
−228,68 %
−182,90 %
1.1.2025
48,95 %
−116,23 %
−126,44 %
1.1.2026
−88,02 %
−122,76 %
−96,91 %
1.1.2027 (e)
−88,02 %
−69,52 %
−62,30 %
1.1.2028 (e)
−88,02 %
−63,80 %
−33,19 %
1.1.2029 (e)
−88,02 %
−75,57 %
0,00 %

Genetic Signatures Osakeanalyysi

Mitä Genetic Signatures tekee? Genetic Signatures Ltd. kehittää reaaliaikaiseen PCR-pohjaisia tuotteita tartuntatautien tunnistamiseen keskittyen 3base-alustateknologiaan. Yritys kaupallistaa MDx 3base -alustansa, joka mahdollistaa suurten sairaaloiden ja patologioiden näytelaboratorioiden seulonnan tartuntatauti-patogeenien varalta korkealla spesifisyydellä ja nopeilla tuloksilla. EasyScreen-brändin alla olevat tuotteet sisältävät EasyScreen Pan-Enteric Detection Kitin, EasyScreen STI Genital Pathogen Detectionin ja EasyScreen Viral Meningitis Detection Kitin, joita myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Yritys kohdistaa sairaalat ja patologioiden näytelaboratoriot keskeisiksi ostajiksi diagnostisille ratkaisuilleen. Sen tuotteet on suunniteltu tartuntatautien rutiinitunnistukseen, ja EasyScreen-valikoima kattaa tiettyjä patogeeniluokkia kuten suolistoperäiset taudit, sukupuoliteitse tarttuvat taudit (STI) ja virusperäinen aivokalvontulehdus. Yritys keskittyy geenieettisten signaalien tunnistamisen tutkimiseen ja kaupallistamiseen tautien diagnosointia varten hyödyntäen korkean läpäisykyvyn seulontaan tarkoitettua 3base-alustaansa. Genetic Signatures Ltd. tuottaa tuloja EasyScreen-brändin alle kuuluvien reaaliaikaiseen PCR-pohjaisten tuotteiden myynnillä. MDx 3base -alustateknologia on keskeinen sen kaupallisessa strategiassa tarjoten ratkaisun nopeaan ja spesifiin patogeeniseulontaan kliinisissä ympäristöissä. Yrityksen tuotevalikoimaan kuuluu useita erillisiä testisarjoja eri tartuntatautiluokkiin, jotka kaikki myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Genetic Signatures on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genetic Signatures osakkeesta

Yhtiön Genetic Signatures Bruttotulos on −12,72 M AUD vuonna 2026.

Bruttotulos yhtiöstä Genetic Signatures muuttui arvosta 7,78 M AUD arvoon −12,72 M AUD, mikä edustaa −263,46 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Bruttotulos Genetic Signatures:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Bruttotulos on liikevaihto myytyjen tuotteiden kustannuksista vähennettynä. Se osoittaa, kuinka tehokkaasti yritys käyttää resurssejaan tuotteiden tai palveluiden tuotantoon.

Bruttotulos:n AUD on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Bruttotulos:n Genetic Signatures historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Genetic Signatures

Kaikki tunnusluvut — Genetic Signatures