Genetic Signatures

Genetic Signatures Verokanta

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Genetic Signatures (GSS.AX) 17.10.2026 päivämäärällä on 24,28 %. Edellisenä vuonna Efektiivinen verokanta oli 19,16 % — muutos 26,72 % (korkeampi).

Verokanta

24,28 %

YoY

26,72%

Viimeksi päivitetty:

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Genetic Signatures on 2026 24,28 % . Efektiivinen verokanta yhtiöstä Genetic Signatures oli 2025 19,16 % . Se laskee 26,72% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genetic Signatures Verokanta historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokanta
Päivämäärä
Verokanta
1.1.2019
61,52 AUD
1.1.2020
55,04 AUD
1.1.2021
67,68 AUD
1.1.2022
45,30 AUD
1.1.2023
23,93 AUD
1.1.2024
18,27 AUD
1.1.2025
19,16 AUD
1.1.2026
24,28 AUD
Genetic Signatures Verokanta historia
VUOSIVerokantaYoY
24,28 %+26,72%
19,16 %+4,89%
18,27 %−23,67%
23,93 %−47,17%
45,30 %−33,07%
67,68 %+22,96%
55,04 %−10,53%
61,52 %−6,61%
65,87 %−12,72%
75,47 %+59,75%
47,24 %−408,33%
−15,32 %—
0,00—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genetic Signatures Osakeanalyysi

Mitä Genetic Signatures tekee? Genetic Signatures Ltd, listed on the Australian Securities Exchange under the ticker GSS.AX, is a company based in Sydney, Australia, operating within the Health Care sector, specifically in the Life Sciences Tools & Services industry. The company went public through an IPO on March 31, 2015. Genetic Signatures Ltd focuses on molecular diagnostics, developing real-time PCR-based products for the detection of infectious diseases. Its principal activities involve research and commercialization of technologies that identify individual genetic signatures to detect diseases, selling associated products in diagnostic and research markets. The company has developed a platform technology called 3base, which enables high-volume hospitals and pathology laboratories to screen for various infectious pathogens with high specificity and rapid throughput. The firm designs and manufactures a suite of real-time PCR-based products under the EasyScreen brand, including the EasyScreen Pan-Enteric Detection Kit, EasyScreen STI Genital Pathogen Detection, and EasyScreen Viral Meningitis Detection Kit, among others. The company's website is https://geneticsignatures.com/au/. Genetic Signatures on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genetic Signatures osakkeesta

Yhtiön Genetic Signatures Efektiivinen verokanta on 24,28 % vuonna 2026.

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Genetic Signatures muuttui arvosta 19,16 % arvoon 24,28 %, mikä edustaa 26,72 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Efektiivinen verokanta Genetic Signatures:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Efektiivinen verokanta mittaa todellista prosenttiosuutta verotettavista tuloista, joka maksetaan veroina. Se heijastaa yrityksen verojen tehokkuutta ja suunnittelua.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Efektiivinen verokanta:n Genetic Signatures alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Efektiivinen verokanta:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Efektiivinen verokanta:lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Katteprosentit — Genetic Signatures

Kaikki tunnusluvut — Genetic Signatures