Genetic Signatures

Genetic Signatures EBIT-kasvu

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Genetic Signatures (GSS.AX) 16.10.2026 päivämäärällä on 3,99 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa EBIT-kasvu oli 17,25 % — muutos −76,85 % (matalampi).

EBIT-kasvu

3,99 %

YoY

−76,85%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Genetic Signatures on 2026 3,99 % . Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Genetic Signatures oli 2025 17,25 % . Se laskee −76,85% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genetic Signatures EBIT-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT-kasvu
Päivämäärä
EBIT-kasvu
1.1.2019
−5,91 AUD
1.1.2020
−34,20 AUD
1.1.2021
132,24 AUD
1.1.2022
90,56 AUD
1.1.2023
−736,70 AUD
1.1.2024
−18,22 AUD
1.1.2025
17,25 AUD
1.1.2026
3,99 AUD
Genetic Signatures EBIT-kasvu historia
VUOSIEBIT-kasvuYoY
3,99 %−76,85%
17,25 %−194,66%
−18,22 %−97,53%
−736,70 %−913,51%
90,56 %−31,52%
132,24 %−486,61%
−34,20 %+478,62%
−5,91 %−73,25%
−22,10 %−408,35%
7,17 %+104,81%
3,50 %−102,31%
−151,58 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genetic Signatures Osakeanalyysi

Mitä Genetic Signatures tekee? Genetic Signatures Ltd, listed on the Australian Securities Exchange under the ticker GSS.AX, is a company based in Sydney, Australia, operating within the Health Care sector, specifically in the Life Sciences Tools & Services industry. The company went public through an IPO on March 31, 2015. Genetic Signatures Ltd focuses on molecular diagnostics, developing real-time PCR-based products for the detection of infectious diseases. Its principal activities involve research and commercialization of technologies that identify individual genetic signatures to detect diseases, selling associated products in diagnostic and research markets. The company has developed a platform technology called 3base, which enables high-volume hospitals and pathology laboratories to screen for various infectious pathogens with high specificity and rapid throughput. The firm designs and manufactures a suite of real-time PCR-based products under the EasyScreen brand, including the EasyScreen Pan-Enteric Detection Kit, EasyScreen STI Genital Pathogen Detection, and EasyScreen Viral Meningitis Detection Kit, among others. The company's website is https://geneticsignatures.com/au/. Genetic Signatures on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genetic Signatures osakkeesta

Yhtiön Genetic Signatures Vuotta aiempaa EBIT-kasvu on 3,99 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa EBIT-kasvu Genetic Signatures:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT-kasvu mittaa operatiivisen tuloksen prosentuaalisen muutoksen. Se osoittaa, parantuuko yrityksen ydinliiketoiminnan kannattavuus.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:lle.

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n Genetic Signatures historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Genetic Signatures

Kaikki tunnusluvut — Genetic Signatures