Genetic Signatures

Genetic Signatures CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Genetic Signatures (GSS.AX) 5.11.2026 päivämäärällä on 16,19 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli −81,17 % — muutos −119,94 % (korkeampi).

CapEx-kasvu

16,19 %

YoY

−119,94%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Genetic Signatures on 2026 16,19 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Genetic Signatures oli 2025 −81,17 % . Se laskee −119,94% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Genetic Signatures CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2019
17,45 AUD
1.1.2020
285,25 AUD
1.1.2021
111,87 AUD
1.1.2022
−39,97 AUD
1.1.2023
170,79 AUD
1.1.2024
−40,81 AUD
1.1.2025
−81,17 AUD
1.1.2026
16,19 AUD
Genetic Signatures CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
16,19 %−119,94%
−81,17 %+98,91%
−40,81 %−123,89%
170,79 %−527,33%
−39,97 %−135,73%
111,87 %−60,78%
285,25 %+1 534,58%
17,45 %−135,86%
−48,66 %−128,20%
172,55 %−627,34%
−32,72 %−172,94%
44,86 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Genetic Signatures Osakeanalyysi

Mitä Genetic Signatures tekee? Genetic Signatures Ltd. kehittää reaaliaikaiseen PCR-pohjaisia tuotteita tartuntatautien tunnistamiseen keskittyen 3base-alustateknologiaan. Yritys kaupallistaa MDx 3base -alustansa, joka mahdollistaa suurten sairaaloiden ja patologioiden näytelaboratorioiden seulonnan tartuntatauti-patogeenien varalta korkealla spesifisyydellä ja nopeilla tuloksilla. EasyScreen-brändin alla olevat tuotteet sisältävät EasyScreen Pan-Enteric Detection Kitin, EasyScreen STI Genital Pathogen Detectionin ja EasyScreen Viral Meningitis Detection Kitin, joita myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Yritys kohdistaa sairaalat ja patologioiden näytelaboratoriot keskeisiksi ostajiksi diagnostisille ratkaisuilleen. Sen tuotteet on suunniteltu tartuntatautien rutiinitunnistukseen, ja EasyScreen-valikoima kattaa tiettyjä patogeeniluokkia kuten suolistoperäiset taudit, sukupuoliteitse tarttuvat taudit (STI) ja virusperäinen aivokalvontulehdus. Yritys keskittyy geenieettisten signaalien tunnistamisen tutkimiseen ja kaupallistamiseen tautien diagnosointia varten hyödyntäen korkean läpäisykyvyn seulontaan tarkoitettua 3base-alustaansa. Genetic Signatures Ltd. tuottaa tuloja EasyScreen-brändin alle kuuluvien reaaliaikaiseen PCR-pohjaisten tuotteiden myynnillä. MDx 3base -alustateknologia on keskeinen sen kaupallisessa strategiassa tarjoten ratkaisun nopeaan ja spesifiin patogeeniseulontaan kliinisissä ympäristöissä. Yrityksen tuotevalikoimaan kuuluu useita erillisiä testisarjoja eri tartuntatautiluokkiin, jotka kaikki myydään diagnostisiin ja tutkimusmarkkinoihin. Genetic Signatures on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Genetic Signatures osakkeesta

Yhtiön Genetic Signatures Investointien vuosittainen kasvu on 16,19 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Genetic Signatures:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Genetic Signatures historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Genetic Signatures

Kaikki tunnusluvut — Genetic Signatures