Sansera Engineering

Sansera Engineering Zapasy

Zapasy Sansera Engineering (SANSERA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 6,71 Mld. INR. W roku ubiegłym Zapasy wynosił 5,01 Mld. INR — zmiana o 33,96% (wyższy).

Zapasy

6,71 Mld.INR

Rok do roku

33,96%

Ostatnia aktualizacja:

Zapasy Sansera Engineering wynosi 2026 6,71 Mld. INR. Zapasy Sansera Engineering wynosił 2025 5,01 Mld. INR. Spada o 33,96% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sansera Engineering Zapasy Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy
Data
Zapasy
1 sty 2019
2,43 Mld. INR
1 sty 2020
2,39 Mld. INR
1 sty 2021
2,49 Mld. INR
1 sty 2022
2,78 Mld. INR
1 sty 2023
3,71 Mld. INR
1 sty 2024
4,19 Mld. INR
1 sty 2025
5,01 Mld. INR
1 sty 2026
6,71 Mld. INR
Sansera Engineering Zapasy Historia
ROKZapasyRok do roku
6,71 Mld.INR+33,96%
5,01 Mld.INR+19,61%
4,19 Mld.INR+12,93%
3,71 Mld.INR+33,63%
2,78 Mld.INR+11,68%
2,49 Mld.INR+4,04%
2,39 Mld.INR-1,87%
2,43 Mld.INR+14,01%
2,14 Mld.INR+45,75%
1,47 Mld.INR+9,68%
1,34 Mld.INR-1,17%
1,35 Mld.INR+17,41%
1,15 Mld.INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansera Engineering Analiza akcji

Co robi Sansera Engineering? Sansera Engineering Ltd. generuje przychody poprzez produkcję precyzyjnych kowanych i obrabianych komponentów dla sektora motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma dostarcza kluczowe części, takie jak tłoczyska, ramiona wahaczy, wały korbowe, widełki zmiany biegów, stemple (stem comp) oraz aluminiowe odlewy kowane do systemów silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego i podwozia w przypadku pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. W segmencie pozamotoryzacyjnym Sansera dostarcza precyzyjne komponenty dla branży lotniczej, terenowej, rolniczej oraz inżynieryjnej, w tym dla dóbr kapitałowych. Jej spółki zależne Fitwel Tools and Forgings Private Limited oraz Sansera Engineering Limited Mauritius wspierają te operacje. Głównymi nabywcami komponentów motoryzacyjnych Sansery są producenci na rynkach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. Nabywcami z sektora lotniczego i terenowego są firmy wymagające precyzyjnych części do systemów lotniczych i maszyn ciężkich. Skupienie się firmy na wysokopracyjnych elementach do krytycznych systemów pojazdu zapewnia stałe popyt ze strony ugruntowanych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Sansera Engineering Ltd. działa poprzez swoje spółki zależne, obsługując zarówno rynki motoryzacyjne, jak i pozamotoryzacyjne. Portfel produktów firmy obejmuje kowane i obrabiane komponenty niezbędne dla systemów silnika i skrzyni biegów, z silną obecnością w indyjskim łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Oferta firmy odpowiada specyficznym potrzebom producentów w segmentach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych, a także zastosowań lotniczych i terenowych. Sansera Engineering jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Sansera Engineering

Zapasy spółki Sansera Engineering wynosi 6,71 Mld. INR w roku 2026.

Zapasy Sansera Engineering zmienił się z 5,01 Mld. INR na 6,71 Mld. INR, co reprezentuje zmianę o 33,96%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zapasy Sansera Engineering od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zapasy obejmują surowce, produkcję w toku i wyroby gotowe. Efektywne zarządzanie zapasami jest kluczowe dla rentowności.

INR Zapasy jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Sansera Engineering Zapasy historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Bilans — Sansera Engineering

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansera Engineering