Sansera Engineering

Sansera Engineering Graham Number

Liczba Grahama Sansera Engineering (SANSERA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 760,59 INR. W roku ubiegłym Liczba Grahama wynosił 586,10 INR — zmiana o 29,77% (wyższy).

Graham Number

760,59INR

Rok do roku

29,77%

Ostatnia aktualizacja:

Liczba Grahama Sansera Engineering wynosi 2026 760,59 INR. Liczba Grahama Sansera Engineering wynosił 2025 586,10 INR. Spada o 29,77% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sansera Engineering Graham Number Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Graham Number
Data
Graham Number
1 sty 2019
195,26 INR
1 sty 2020
206,03 INR
1 sty 2021
252,97 INR
1 sty 2022
300,35 INR
1 sty 2023
338,16 INR
1 sty 2024
386,55 INR
1 sty 2025
586,10 INR
1 sty 2026
760,59 INR
Sansera Engineering Graham Number Historia
ROKGraham NumberRok do roku
760,59INR+29,77%
586,10INR+51,63%
386,55INR+14,31%
338,16INR+12,59%
300,35INR+18,73%
252,97INR+22,78%
206,03INR+5,52%
195,26INR+14,09%
171,14INR+24,74%
137,20INR+7,65%
127,45INR+10,33%
115,52INR+36,05%
84,91INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansera Engineering Analiza akcji

Co robi Sansera Engineering? Sansera Engineering Ltd. generuje przychody poprzez produkcję precyzyjnych kowanych i obrabianych komponentów dla sektora motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma dostarcza kluczowe części, takie jak tłoczyska, ramiona wahaczy, wały korbowe, widełki zmiany biegów, stemple (stem comp) oraz aluminiowe odlewy kowane do systemów silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego i podwozia w przypadku pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. W segmencie pozamotoryzacyjnym Sansera dostarcza precyzyjne komponenty dla branży lotniczej, terenowej, rolniczej oraz inżynieryjnej, w tym dla dóbr kapitałowych. Jej spółki zależne Fitwel Tools and Forgings Private Limited oraz Sansera Engineering Limited Mauritius wspierają te operacje. Głównymi nabywcami komponentów motoryzacyjnych Sansery są producenci na rynkach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. Nabywcami z sektora lotniczego i terenowego są firmy wymagające precyzyjnych części do systemów lotniczych i maszyn ciężkich. Skupienie się firmy na wysokopracyjnych elementach do krytycznych systemów pojazdu zapewnia stałe popyt ze strony ugruntowanych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Sansera Engineering Ltd. działa poprzez swoje spółki zależne, obsługując zarówno rynki motoryzacyjne, jak i pozamotoryzacyjne. Portfel produktów firmy obejmuje kowane i obrabiane komponenty niezbędne dla systemów silnika i skrzyni biegów, z silną obecnością w indyjskim łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Oferta firmy odpowiada specyficznym potrzebom producentów w segmentach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych, a także zastosowań lotniczych i terenowych. Sansera Engineering jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Sansera Engineering

Liczba Grahama spółki Sansera Engineering wynosi 760,59 INR w roku 2026.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Liczba Grahama Sansera Engineering od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Liczba Grahama szacuje maksymalną godziwą cenę akcji na podstawie zysku na akcję i wartości księgowej na akcję, zgodnie z zasadami value investing Benjamina Grahama.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Jakość — Sansera Engineering

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansera Engineering