Sansera Engineering

Sansera Engineering Wzrost EPS

Wzrost EPS Sansera Engineering (SANSERA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 50,02 %. W roku ubiegłym Wzrost EPS wynosił 12,63 % — zmiana o 295,96% (wyższy).

Wzrost EPS

50,02 %

Rok do roku

295,96%

Ostatnia aktualizacja:

Wzrost EPS Sansera Engineering wynosi 2026 50,02 % . Wzrost EPS Sansera Engineering wynosił 2025 12,63 % . Spada o 295,96% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sansera Engineering Wzrost EPS Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Wzrost EPS
Data
Wzrost EPS
1 sty 2019
12,85 INR
1 sty 2020
-0,66 INR
1 sty 2021
31,86 INR
1 sty 2022
20,97 INR
1 sty 2023
11,07 INR
1 sty 2024
13,26 INR
1 sty 2025
12,63 INR
1 sty 2026
50,02 INR
Sansera Engineering Wzrost EPS Historia
ROKWzrost EPSRok do roku
50,02 %+295,96%
12,63 %-4,77%
13,26 %+19,83%
11,07 %-47,22%
20,97 %-34,18%
31,86 %-4925,23%
-0,66 %-105,14%
12,85 %-61,12%
33,05 %+4019,85%
0,80 %+83,99%
0,44 %-99,18%
53,28 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansera Engineering Analiza akcji

Co robi Sansera Engineering? Sansera Engineering Ltd. generuje przychody poprzez produkcję precyzyjnych kowanych i obrabianych komponentów dla sektora motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma dostarcza kluczowe części, takie jak tłoczyska, ramiona wahaczy, wały korbowe, widełki zmiany biegów, stemple (stem comp) oraz aluminiowe odlewy kowane do systemów silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego i podwozia w przypadku pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. W segmencie pozamotoryzacyjnym Sansera dostarcza precyzyjne komponenty dla branży lotniczej, terenowej, rolniczej oraz inżynieryjnej, w tym dla dóbr kapitałowych. Jej spółki zależne Fitwel Tools and Forgings Private Limited oraz Sansera Engineering Limited Mauritius wspierają te operacje. Głównymi nabywcami komponentów motoryzacyjnych Sansery są producenci na rynkach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. Nabywcami z sektora lotniczego i terenowego są firmy wymagające precyzyjnych części do systemów lotniczych i maszyn ciężkich. Skupienie się firmy na wysokopracyjnych elementach do krytycznych systemów pojazdu zapewnia stałe popyt ze strony ugruntowanych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Sansera Engineering Ltd. działa poprzez swoje spółki zależne, obsługując zarówno rynki motoryzacyjne, jak i pozamotoryzacyjne. Portfel produktów firmy obejmuje kowane i obrabiane komponenty niezbędne dla systemów silnika i skrzyni biegów, z silną obecnością w indyjskim łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Oferta firmy odpowiada specyficznym potrzebom producentów w segmentach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych, a także zastosowań lotniczych i terenowych. Sansera Engineering jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Sansera Engineering

Wzrost EPS spółki Sansera Engineering wynosi 50,02 % w roku 2026.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wzrost EPS Sansera Engineering od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wzrost EPS mierzy procentową zmianę zysku na akcję. Uwzględnia zarówno zmiany całkowitego zysku jak i zmianę liczby akcji.

Aby ocenić Wzrost EPS, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wzrost EPS.

Wzrost EPS jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Sansera Engineering Wzrost EPS historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Wzrost — Sansera Engineering

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansera Engineering