Sansera Engineering

Sansera Engineering CapEx/OCF

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Sansera Engineering (SANSERA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 134,42 %. W roku ubiegłym Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności wynosił 183,64 % — zmiana o -26,80% (niższy).

CapEx/OCF

134,42 %

Rok do roku

-26,80%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Sansera Engineering wynosi 2026 134,42 % . Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Sansera Engineering wynosił 2025 183,64 % . Spada o -26,80% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sansera Engineering CapEx/OCF Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

CapEx/OCF
Data
CapEx/OCF
1 sty 2019
109,01 INR
1 sty 2020
73,26 INR
1 sty 2021
52,77 INR
1 sty 2022
125,55 INR
1 sty 2023
94,85 INR
1 sty 2024
90,01 INR
1 sty 2025
183,64 INR
1 sty 2026
134,42 INR
Sansera Engineering CapEx/OCF Historia
ROKCapEx/OCFRok do roku
134,42 %-26,80%
183,64 %+104,02%
90,01 %-5,10%
94,85 %-24,46%
125,55 %+137,90%
52,77 %-27,97%
73,26 %-32,79%
109,01 %-45,67%
200,64 %-26,17%
271,78 %+190,21%
93,65 %-29,73%
133,27 %-0,94%
134,53 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansera Engineering Analiza akcji

Co robi Sansera Engineering? Sansera Engineering Ltd. generuje przychody poprzez produkcję precyzyjnych kowanych i obrabianych komponentów dla sektora motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma dostarcza kluczowe części, takie jak tłoczyska, ramiona wahaczy, wały korbowe, widełki zmiany biegów, stemple (stem comp) oraz aluminiowe odlewy kowane do systemów silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego i podwozia w przypadku pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. W segmencie pozamotoryzacyjnym Sansera dostarcza precyzyjne komponenty dla branży lotniczej, terenowej, rolniczej oraz inżynieryjnej, w tym dla dóbr kapitałowych. Jej spółki zależne Fitwel Tools and Forgings Private Limited oraz Sansera Engineering Limited Mauritius wspierają te operacje. Głównymi nabywcami komponentów motoryzacyjnych Sansery są producenci na rynkach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. Nabywcami z sektora lotniczego i terenowego są firmy wymagające precyzyjnych części do systemów lotniczych i maszyn ciężkich. Skupienie się firmy na wysokopracyjnych elementach do krytycznych systemów pojazdu zapewnia stałe popyt ze strony ugruntowanych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Sansera Engineering Ltd. działa poprzez swoje spółki zależne, obsługując zarówno rynki motoryzacyjne, jak i pozamotoryzacyjne. Portfel produktów firmy obejmuje kowane i obrabiane komponenty niezbędne dla systemów silnika i skrzyni biegów, z silną obecnością w indyjskim łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Oferta firmy odpowiada specyficznym potrzebom producentów w segmentach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych, a także zastosowań lotniczych i terenowych. Sansera Engineering jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Sansera Engineering

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności spółki Sansera Engineering wynosi 134,42 % w roku 2026.

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Sansera Engineering zmienił się z 183,64 % na 134,42 %, co reprezentuje zmianę o -26,80%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Sansera Engineering od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik CapEx/OCF pokazuje, jaki procent przepływu pieniężnego z operacyjności jest reinwestowany w aktywa kapitałowe. Niższe wskaźniki wskazują na więcej wolnej gotówki dostępnej dla akcjonariuszy.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Sansera Engineering Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Przepływy pieniężne — Sansera Engineering

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansera Engineering