Sansera Engineering

Sansera Engineering EBITDA

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Sansera Engineering (SANSERA.NS) na dzień 2 lis 2026 wynosi 4,70 Mld. INR. W roku ubiegłym EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) wynosił 5,17 Mld. INR — zmiana o -9,09% (niższy).

EBITDA

4,70 Mld.INR

Rok do roku

-9,09%

Ostatnia aktualizacja:

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Sansera Engineering wynosi 2026 4,70 Mld. INR. EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Sansera Engineering wynosił 2025 5,17 Mld. INR. Spada o -9,09% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Sansera Engineering EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EBITDA
Data
EBITDA
1 sty 2019
2,96 Mld. INR
1 sty 2020
2,87 Mld. INR
1 sty 2021
2,84 Mld. INR
1 sty 2022
3,41 Mld. INR
1 sty 2023
3,87 Mld. INR
1 sty 2024
4,82 Mld. INR
1 sty 2025
5,17 Mld. INR
1 sty 2026
4,70 Mld. INR
Sansera Engineering EBITDA Historia
ROKEBITDARok do roku
4,70 Mld.INR-9,09%
5,17 Mld.INR+7,18%
4,82 Mld.INR+24,53%
3,87 Mld.INR+13,65%
3,41 Mld.INR+20,15%
2,84 Mld.INR-1,34%
2,87 Mld.INR-2,73%
2,96 Mld.INR+64,86%
1,79 Mld.INR+57,94%
1,13 Mld.INR+4,45%
1,09 Mld.INR-7,39%
1,17 Mld.INR+41,37%
830,00 Mln.INR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Sansera Engineering Analiza akcji

Co robi Sansera Engineering? Sansera Engineering Ltd. generuje przychody poprzez produkcję precyzyjnych kowanych i obrabianych komponentów dla sektora motoryzacyjnego oraz lotniczego. Firma dostarcza kluczowe części, takie jak tłoczyska, ramiona wahaczy, wały korbowe, widełki zmiany biegów, stemple (stem comp) oraz aluminiowe odlewy kowane do systemów silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego i podwozia w przypadku pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. W segmencie pozamotoryzacyjnym Sansera dostarcza precyzyjne komponenty dla branży lotniczej, terenowej, rolniczej oraz inżynieryjnej, w tym dla dóbr kapitałowych. Jej spółki zależne Fitwel Tools and Forgings Private Limited oraz Sansera Engineering Limited Mauritius wspierają te operacje. Głównymi nabywcami komponentów motoryzacyjnych Sansery są producenci na rynkach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych. Nabywcami z sektora lotniczego i terenowego są firmy wymagające precyzyjnych części do systemów lotniczych i maszyn ciężkich. Skupienie się firmy na wysokopracyjnych elementach do krytycznych systemów pojazdu zapewnia stałe popyt ze strony ugruntowanych klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Sansera Engineering Ltd. działa poprzez swoje spółki zależne, obsługując zarówno rynki motoryzacyjne, jak i pozamotoryzacyjne. Portfel produktów firmy obejmuje kowane i obrabiane komponenty niezbędne dla systemów silnika i skrzyni biegów, z silną obecnością w indyjskim łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Oferta firmy odpowiada specyficznym potrzebom producentów w segmentach pojazdów dwukołowych, osobowych i ciężarowych, a także zastosowań lotniczych i terenowych. Sansera Engineering jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Sansera Engineering

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) spółki Sansera Engineering wynosi 4,70 Mld. INR w roku 2026.

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Sansera Engineering zmienił się z 5,17 Mld. INR na 4,70 Mld. INR, co reprezentuje zmianę o -9,09%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) Sansera Engineering od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

EBITDA mierzy wyniki operacyjne przed wpływem struktury finansowej, otoczenia podatkowego i bezgotówkowych kosztów amortyzacji.

EBITDA = EBIT + Amortyzacja i umorzenia

INR EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Sansera Engineering EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — Sansera Engineering

Wszystkie wskaźniki finansowe — Sansera Engineering