Keyware Solutions

Keyware Solutions Verokanta

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Keyware Solutions (3799.T) 5.11.2026 päivämäärällä on 33,14 %. Edellisenä vuonna Efektiivinen verokanta oli 22,21 % — muutos 49,18 % (korkeampi).

Verokanta

33,14 %

YoY

49,18%

Viimeksi päivitetty:

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Keyware Solutions on 2026 33,14 % . Efektiivinen verokanta yhtiöstä Keyware Solutions oli 2025 22,21 % . Se laskee 49,18% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Solutions Verokanta historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokanta
Päivämäärä
Verokanta
1.1.2019
16,50 JPY
1.1.2020
35,76 JPY
1.1.2021
9,22 JPY
1.1.2022
26,41 JPY
1.1.2023
34,27 JPY
1.1.2024
32,95 JPY
1.1.2025
22,21 JPY
1.1.2026
33,14 JPY
Keyware Solutions Verokanta historia
VUOSIVerokantaYoY
33,14 %+49,18%
22,21 %−32,59%
32,95 %−3,84%
34,27 %+29,76%
26,41 %+186,44%
9,22 %−74,21%
35,76 %+116,65%
16,50 %−37,98%
26,61 %−15,36%
31,44 %−19,83%
39,21 %−85,46%
269,70 %+1 655,59%
15,36 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Solutions Osakeanalyysi

Mitä Keyware Solutions tekee? Keyware Solutions, Inc. tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Järjestelmäkehityssegmentti tarjoaa kokonais- tai osittaisen ohjelmistokehityksen tietojärjestelmiin palvellen asiakkaita, jotka tarvitsevat räätälöityjä ohjelmistoratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentti (SI) keskittyy loppukäyttäjien järjestelmien rakentamiseen ja muihin järjestelmäintegraatiopalveluihin kohdistaen toimintansa yrityksiin, jotka tarvitsevat kattavia IT-infrastruktuuriratkaisuja. Muut-segmentti tarjoaa käyttö-, ylläpito- ja tukipalveluiden lisäksi niihin liittyvän laitteiston ja pakettiohjelmistojen myyntiä vastaten monipuolisiin asiakasvaatimuksiin jatkuvasta järjestelmähallinnasta ja teknologiaratkaisuista. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat räätälöityä ohjelmistokehitystä, järjestelmäintegraatiota ja jatkuvaa IT-tukea. Nämä asiakkaat edustavat eri aloja, jotka tarvitsevat mukautettuja IT-ratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentin (SI) fokus loppukäyttäjien järjestelmien rakentamisessa lisää kysyntää integroiduille IT-palveluille, kun taas muut-segmentin laite- ja ohjelmistomyynti täydentää ydinpalvelutarjontaa. Keywaren liikevaihtovirrat tulevat näistä kolmesta erillisestä segmentistä, joista kukin vastaa tiettyihin markkinakysyntöihin IT-palvelusektorilla. Keyware Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Solutions osakkeesta

Yhtiön Keyware Solutions Efektiivinen verokanta on 33,14 % vuonna 2026.

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Keyware Solutions muuttui arvosta 22,21 % arvoon 33,14 %, mikä edustaa 49,18 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Efektiivinen verokanta Keyware Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Efektiivinen verokanta mittaa todellista prosenttiosuutta verotettavista tuloista, joka maksetaan veroina. Se heijastaa yrityksen verojen tehokkuutta ja suunnittelua.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Efektiivinen verokanta:n Keyware Solutions alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Efektiivinen verokanta:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Efektiivinen verokanta:lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Katteprosentit — Keyware Solutions

Kaikki tunnusluvut — Keyware Solutions