Keyware Solutions

Keyware Solutions Varastot

Varastot yhtiöstä Keyware Solutions (3799.T) 5.11.2026 päivämäärällä on 100,47 M JPY. Edellisenä vuonna Varastot oli 84,92 M JPY — muutos 18,32 % (korkeampi).

Varastot

100,47 MJPY

YoY

18,32%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä Keyware Solutions on 2026 100,47 M JPY. Varastot yhtiöstä Keyware Solutions oli 2025 84,92 M JPY. Se laskee 18,32% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Solutions Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2019
174,59 M JPY
1.1.2020
185,00 M JPY
1.1.2021
146,33 M JPY
1.1.2022
113,98 M JPY
1.1.2023
21,63 M JPY
1.1.2024
51,30 M JPY
1.1.2025
84,92 M JPY
1.1.2026
100,47 M JPY
Keyware Solutions Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
100,47 MJPY+18,32%
84,92 MJPY+65,52%
51,30 MJPY+137,15%
21,63 MJPY−81,02%
113,98 MJPY−22,11%
146,33 MJPY−20,90%
185,00 MJPY+5,96%
174,59 MJPY+98,75%
87,84 MJPY−35,51%
136,21 MJPY−22,73%
176,27 MJPY−35,94%
275,18 MJPY−13,45%
317,93 MJPY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Solutions Osakeanalyysi

Mitä Keyware Solutions tekee? Keyware Solutions, Inc. tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Järjestelmäkehityssegmentti tarjoaa kokonais- tai osittaisen ohjelmistokehityksen tietojärjestelmiin palvellen asiakkaita, jotka tarvitsevat räätälöityjä ohjelmistoratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentti (SI) keskittyy loppukäyttäjien järjestelmien rakentamiseen ja muihin järjestelmäintegraatiopalveluihin kohdistaen toimintansa yrityksiin, jotka tarvitsevat kattavia IT-infrastruktuuriratkaisuja. Muut-segmentti tarjoaa käyttö-, ylläpito- ja tukipalveluiden lisäksi niihin liittyvän laitteiston ja pakettiohjelmistojen myyntiä vastaten monipuolisiin asiakasvaatimuksiin jatkuvasta järjestelmähallinnasta ja teknologiaratkaisuista. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat räätälöityä ohjelmistokehitystä, järjestelmäintegraatiota ja jatkuvaa IT-tukea. Nämä asiakkaat edustavat eri aloja, jotka tarvitsevat mukautettuja IT-ratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentin (SI) fokus loppukäyttäjien järjestelmien rakentamisessa lisää kysyntää integroiduille IT-palveluille, kun taas muut-segmentin laite- ja ohjelmistomyynti täydentää ydinpalvelutarjontaa. Keywaren liikevaihtovirrat tulevat näistä kolmesta erillisestä segmentistä, joista kukin vastaa tiettyihin markkinakysyntöihin IT-palvelusektorilla. Keyware Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Solutions osakkeesta

Yhtiön Keyware Solutions Varastot on 100,47 M JPY vuonna 2026.

Varastot yhtiöstä Keyware Solutions muuttui arvosta 84,92 M JPY arvoon 100,47 M JPY, mikä edustaa 18,32 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot Keyware Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n JPY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n Keyware Solutions historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Keyware Solutions

Kaikki tunnusluvut — Keyware Solutions