Keyware Solutions

Keyware Solutions Velat/EBITDA

Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han yhtiöstä Keyware Solutions (3799.T) 5.11.2026 päivämäärällä on −0,14. Edellisenä vuonna Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han oli −0,23 — muutos −39,99 % (korkeampi).

Velat/EBITDA

−0,14

YoY

−39,99%

Viimeksi päivitetty:

Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han yhtiöstä Keyware Solutions on 2024 −0,14 . Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han yhtiöstä Keyware Solutions oli 2023 −0,23 . Se laskee −39,99% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Solutions Velat/EBITDA historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velat/EBITDA
Päivämäärä
Velat/EBITDA
1.1.2017
13,64 JPY
1.1.2018
2,86 JPY
1.1.2019
2,64 JPY
1.1.2020
0,74 JPY
1.1.2021
2,51 JPY
1.1.2022
0,62 JPY
1.1.2023
−0,23 JPY
1.1.2024
−0,14 JPY
Keyware Solutions Velat/EBITDA historia
VUOSIVelat/EBITDAYoY
−0,14−39,99%
−0,23−136,76%
0,62−75,35%
2,51+240,15%
0,74−72,12%
2,64−7,54%
2,86−79,03%
13,64−55,76%
30,83−95,41%
670,96+17 108,91%
3,90—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Solutions Osakeanalyysi

Mitä Keyware Solutions tekee? Keyware Solutions, Inc. tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Järjestelmäkehityssegmentti tarjoaa kokonais- tai osittaisen ohjelmistokehityksen tietojärjestelmiin palvellen asiakkaita, jotka tarvitsevat räätälöityjä ohjelmistoratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentti (SI) keskittyy loppukäyttäjien järjestelmien rakentamiseen ja muihin järjestelmäintegraatiopalveluihin kohdistaen toimintansa yrityksiin, jotka tarvitsevat kattavia IT-infrastruktuuriratkaisuja. Muut-segmentti tarjoaa käyttö-, ylläpito- ja tukipalveluiden lisäksi niihin liittyvän laitteiston ja pakettiohjelmistojen myyntiä vastaten monipuolisiin asiakasvaatimuksiin jatkuvasta järjestelmähallinnasta ja teknologiaratkaisuista. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat räätälöityä ohjelmistokehitystä, järjestelmäintegraatiota ja jatkuvaa IT-tukea. Nämä asiakkaat edustavat eri aloja, jotka tarvitsevat mukautettuja IT-ratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentin (SI) fokus loppukäyttäjien järjestelmien rakentamisessa lisää kysyntää integroiduille IT-palveluille, kun taas muut-segmentin laite- ja ohjelmistomyynti täydentää ydinpalvelutarjontaa. Keywaren liikevaihtovirrat tulevat näistä kolmesta erillisestä segmentistä, joista kukin vastaa tiettyihin markkinakysyntöihin IT-palvelusektorilla. Keyware Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Solutions osakkeesta

Yhtiön Keyware Solutions Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han on −0,14 vuonna 2024.

Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han yhtiöstä Keyware Solutions muuttui arvosta −0,23 arvoon −0,14, mikä edustaa −39,99 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han Keyware Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velka/EBITDA mittaa kokonaisvelkaa suhteessa tulokseen ennen korkoja, veroja ja poistoja. Se osoittaa, kuinka monella vuodella kaikki velat voitaisiin maksaa takaisin EBITDA:sta.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Kokonaisvelka suhteessa EBITDA:han:n Keyware Solutions alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Vipuvaikutus — Keyware Solutions

Kaikki tunnusluvut — Keyware Solutions