Keyware Solutions

Keyware Solutions Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Solutions (3799.T) 5.11.2026 päivämäärällä on 29,02 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −144,77 % — muutos −120,04 % (korkeampi).

Velan kasvu

29,02 %

YoY

−120,04%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Solutions on 2024 29,02 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Keyware Solutions oli 2023 −144,77 % . Se laskee −120,04% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Solutions Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2017
−36,62 JPY
1.1.2018
−5,33 JPY
1.1.2019
−27,74 JPY
1.1.2020
−62,20 JPY
1.1.2021
397,91 JPY
1.1.2022
−76,46 JPY
1.1.2023
−144,77 JPY
1.1.2024
29,02 JPY
Keyware Solutions Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
29,02 %−120,04%
−144,77 %+89,33%
−76,46 %−119,22%
397,91 %−739,68%
−62,20 %+124,26%
−27,74 %+419,94%
−5,33 %−85,43%
−36,62 %−256,64%
23,38 %+129,84%
10,17 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Solutions Osakeanalyysi

Mitä Keyware Solutions tekee? Keyware Solutions, Inc. tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Järjestelmäkehityssegmentti tarjoaa kokonais- tai osittaisen ohjelmistokehityksen tietojärjestelmiin palvellen asiakkaita, jotka tarvitsevat räätälöityjä ohjelmistoratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentti (SI) keskittyy loppukäyttäjien järjestelmien rakentamiseen ja muihin järjestelmäintegraatiopalveluihin kohdistaen toimintansa yrityksiin, jotka tarvitsevat kattavia IT-infrastruktuuriratkaisuja. Muut-segmentti tarjoaa käyttö-, ylläpito- ja tukipalveluiden lisäksi niihin liittyvän laitteiston ja pakettiohjelmistojen myyntiä vastaten monipuolisiin asiakasvaatimuksiin jatkuvasta järjestelmähallinnasta ja teknologiaratkaisuista. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat räätälöityä ohjelmistokehitystä, järjestelmäintegraatiota ja jatkuvaa IT-tukea. Nämä asiakkaat edustavat eri aloja, jotka tarvitsevat mukautettuja IT-ratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentin (SI) fokus loppukäyttäjien järjestelmien rakentamisessa lisää kysyntää integroiduille IT-palveluille, kun taas muut-segmentin laite- ja ohjelmistomyynti täydentää ydinpalvelutarjontaa. Keywaren liikevaihtovirrat tulevat näistä kolmesta erillisestä segmentistä, joista kukin vastaa tiettyihin markkinakysyntöihin IT-palvelusektorilla. Keyware Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Solutions osakkeesta

Yhtiön Keyware Solutions Velan vuosittainen kasvu on 29,02 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Keyware Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Keyware Solutions historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Keyware Solutions

Kaikki tunnusluvut — Keyware Solutions