Keyware Solutions

Keyware Solutions Osinkosuoja

Osingonmaksun kattavuussuhde yhtiöstä Keyware Solutions (3799.T) 6.11.2026 päivämäärällä on 2,52. Edellisenä vuonna Osingonmaksun kattavuussuhde oli 4,52 — muutos −44,34 % (matalampi).

Osinkosuoja

2,52

YoY

−44,34%

Viimeksi päivitetty:

Osingonmaksun kattavuussuhde yhtiöstä Keyware Solutions on 2025 2,52 . Osingonmaksun kattavuussuhde yhtiöstä Keyware Solutions oli 2024 4,52 . Se laskee −44,34% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Keyware Solutions Osinkosuoja historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osinkosuoja
Päivämäärä
Osinkosuoja
1.1.2018
3,01 JPY
1.1.2019
3,49 JPY
1.1.2020
4,24 JPY
1.1.2021
7,12 JPY
1.1.2022
5,76 JPY
1.1.2023
5,00 JPY
1.1.2024
4,52 JPY
1.1.2025
2,52 JPY
Keyware Solutions Osinkosuoja historia
VUOSIOsinkosuojaYoY
2,52−44,34%
4,52−9,46%
5,00−13,29%
5,76−19,03%
7,12+67,90%
4,24+21,42%
3,49+16,12%
3,01+39,00%
2,16+35,72%
1,59−44,66%
2,88—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Keyware Solutions Osakeanalyysi

Mitä Keyware Solutions tekee? Keyware Solutions, Inc. tuottaa liikevaihtoa kolmen liiketoimintasegmentin kautta. Järjestelmäkehityssegmentti tarjoaa kokonais- tai osittaisen ohjelmistokehityksen tietojärjestelmiin palvellen asiakkaita, jotka tarvitsevat räätälöityjä ohjelmistoratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentti (SI) keskittyy loppukäyttäjien järjestelmien rakentamiseen ja muihin järjestelmäintegraatiopalveluihin kohdistaen toimintansa yrityksiin, jotka tarvitsevat kattavia IT-infrastruktuuriratkaisuja. Muut-segmentti tarjoaa käyttö-, ylläpito- ja tukipalveluiden lisäksi niihin liittyvän laitteiston ja pakettiohjelmistojen myyntiä vastaten monipuolisiin asiakasvaatimuksiin jatkuvasta järjestelmähallinnasta ja teknologiaratkaisuista. Yrityksen ensisijaisia asiakkaita ovat yritykset, jotka hakevat räätälöityä ohjelmistokehitystä, järjestelmäintegraatiota ja jatkuvaa IT-tukea. Nämä asiakkaat edustavat eri aloja, jotka tarvitsevat mukautettuja IT-ratkaisuja. Järjestelmäintegraatiokehityssegmentin (SI) fokus loppukäyttäjien järjestelmien rakentamisessa lisää kysyntää integroiduille IT-palveluille, kun taas muut-segmentin laite- ja ohjelmistomyynti täydentää ydinpalvelutarjontaa. Keywaren liikevaihtovirrat tulevat näistä kolmesta erillisestä segmentistä, joista kukin vastaa tiettyihin markkinakysyntöihin IT-palvelusektorilla. Keyware Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Keyware Solutions osakkeesta

Yhtiön Keyware Solutions Osingonmaksun kattavuussuhde on 2,52 vuonna 2025.

Osingonmaksun kattavuussuhde yhtiöstä Keyware Solutions muuttui arvosta 4,52 arvoon 2,52, mikä edustaa −44,34 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Osingonmaksun kattavuussuhde Keyware Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Osingonmaksun kattavuussuhde mittaa, kuinka monta kertaa osingot voidaan kattaa nettotuloksella. Korkeampi kattavuus viittaa kestävämpiin osingonmaksuihin.

Osingonmaksun kattavuussuhde:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Osingonmaksun kattavuussuhde:n Keyware Solutions historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Osinko — Keyware Solutions

Kaikki tunnusluvut — Keyware Solutions