VC9 - NO 9 Construction JSC

VC9 - NO 9 Construction JSC Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC (VC9.VN) 3.11.2026 päivämäärällä on −22,76 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −52,86 % — muutos −56,94 % (korkeampi).

Velan kasvu

−22,76 %

YoY

−56,94%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC on 2025 −22,76 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC oli 2024 −52,86 % . Se laskee −56,94% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

VC9 - NO 9 Construction JSC Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
17,01 VND
1.1.2019
17,23 VND
1.1.2020
−24,14 VND
1.1.2021
−10,38 VND
1.1.2022
−20,05 VND
1.1.2023
−34,66 VND
1.1.2024
−52,86 VND
1.1.2025
−22,76 VND
VC9 - NO 9 Construction JSC Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−22,76 %−56,94%
−52,86 %+52,51%
−34,66 %+72,85%
−20,05 %+93,27%
−10,38 %−57,02%
−24,14 %−240,10%
17,23 %+1,31%
17,01 %−75,83%
70,37 %+27 164,34%
0,26 %−100,58%
−44,24 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

VC9 - NO 9 Construction JSC Osakeanalyysi

Mitä VC9 - NO 9 Construction JSC tekee? VC9 No 9 Construction JSC saa tulojaan rakennuspalveluista asuin-, liike- ja infrastruktuurikohteissa, kuten taloissa, postitoimistoissa, liikennehankkeissa ja kaupunkialueissa. Yritys myy myös rakennusmateriaaleja ja -tarvikkeita sekä harjoittaa kiinteistöjen, raakaveden ja sähkön kauppaa. Sen asiakkaita ovat julkiset elimet ja yksityiset kehittäjät, jotka tarvitsevat infrastruktuuri- ja kiinteistöratkaisuja. Yritys valmistaa ja kauppaa rakennusmateriaaleja, tuodessaan ja viedessään käsityötuotteita, maataloustuotteita, kulutustavaroita ja rakennuskoneita. Se tarjoaa erikoispalveluja kastelujärjestelmille, vesihuollossa, viemäriverkoissa ja muuntamoasemissa kohdentaen toimintansa kuntien ja teollisuuden asiakkaille. Tulovirrat ovat monipuolistuneet rakennusten toteutuksen, materiaalien toimituksen ja kiinteistökaupan välillä Vietnamin kasvavalla kiinteistömarkkinalla. VC9 - NO 9 Construction JSC on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset VC9 - NO 9 Construction JSC osakkeesta

Yhtiön VC9 - NO 9 Construction JSC Velan vuosittainen kasvu on −22,76 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu VC9 - NO 9 Construction JSC:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n VC9 - NO 9 Construction JSC historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — VC9 - NO 9 Construction JSC

Kaikki tunnusluvut — VC9 - NO 9 Construction JSC