VC9 - NO 9 Construction JSC

VC9 - NO 9 Construction JSC Varastot

Varastot yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC (VC9.VN) 3.11.2026 päivämäärällä on 183,16 Mrd. VND. Edellisenä vuonna Varastot oli 206,89 Mrd. VND — muutos −11,47 % (matalampi).

Varastot

183,16 Mrd.VND

YoY

−11,47%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC on 2025 183,16 Mrd. VND. Varastot yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC oli 2024 206,89 Mrd. VND. Se laskee −11,47% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

VC9 - NO 9 Construction JSC Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2018
545,22 Mrd. VND
1.1.2019
464,88 Mrd. VND
1.1.2020
212,25 Mrd. VND
1.1.2021
262,05 Mrd. VND
1.1.2022
221,31 Mrd. VND
1.1.2023
194,58 Mrd. VND
1.1.2024
206,89 Mrd. VND
1.1.2025
183,16 Mrd. VND
VC9 - NO 9 Construction JSC Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
183,16 Mrd.VND−11,47%
206,89 Mrd.VND+6,32%
194,58 Mrd.VND−12,08%
221,31 Mrd.VND−15,55%
262,05 Mrd.VND+23,46%
212,25 Mrd.VND−54,34%
464,88 Mrd.VND−14,74%
545,22 Mrd.VND−19,33%
675,89 Mrd.VND+39,41%
484,82 Mrd.VND+0,95%
480,25 Mrd.VND−22,20%
617,31 Mrd.VND—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

VC9 - NO 9 Construction JSC Osakeanalyysi

Mitä VC9 - NO 9 Construction JSC tekee? VC9 No 9 Construction JSC saa tulojaan rakennuspalveluista asuin-, liike- ja infrastruktuurikohteissa, kuten taloissa, postitoimistoissa, liikennehankkeissa ja kaupunkialueissa. Yritys myy myös rakennusmateriaaleja ja -tarvikkeita sekä harjoittaa kiinteistöjen, raakaveden ja sähkön kauppaa. Sen asiakkaita ovat julkiset elimet ja yksityiset kehittäjät, jotka tarvitsevat infrastruktuuri- ja kiinteistöratkaisuja. Yritys valmistaa ja kauppaa rakennusmateriaaleja, tuodessaan ja viedessään käsityötuotteita, maataloustuotteita, kulutustavaroita ja rakennuskoneita. Se tarjoaa erikoispalveluja kastelujärjestelmille, vesihuollossa, viemäriverkoissa ja muuntamoasemissa kohdentaen toimintansa kuntien ja teollisuuden asiakkaille. Tulovirrat ovat monipuolistuneet rakennusten toteutuksen, materiaalien toimituksen ja kiinteistökaupan välillä Vietnamin kasvavalla kiinteistömarkkinalla. VC9 - NO 9 Construction JSC on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset VC9 - NO 9 Construction JSC osakkeesta

Yhtiön VC9 - NO 9 Construction JSC Varastot on 183,16 Mrd. VND vuonna 2025.

Varastot yhtiöstä VC9 - NO 9 Construction JSC muuttui arvosta 206,89 Mrd. VND arvoon 183,16 Mrd. VND, mikä edustaa −11,47 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot VC9 - NO 9 Construction JSC:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n VND on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n VC9 - NO 9 Construction JSC historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — VC9 - NO 9 Construction JSC

Kaikki tunnusluvut — VC9 - NO 9 Construction JSC