Golf & Co Group

Golf & Co Group P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Golf & Co Group (GOLF.TA) 15.10.2026 päivämäärällä on 1,37. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli 2,03 — muutos −32,63 % (matalampi).

P/CF

1,37

YoY

−32,63%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Golf & Co Group on 2025 1,37 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Golf & Co Group oli 2024 2,03 . Se laskee −32,63% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Golf & Co Group P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2018
29,90 ILS
1.1.2019
2,02 ILS
1.1.2020
1,61 ILS
1.1.2021
2,26 ILS
1.1.2022
6,46 ILS
1.1.2023
1,65 ILS
1.1.2024
2,03 ILS
1.1.2025
1,37 ILS
Golf & Co Group P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
1,37−32,63%
2,03+23,06%
1,65−74,46%
6,46+186,11%
2,26+40,12%
1,61−20,17%
2,02−93,25%
29,90+771,53%
3,43−73,58%
12,98−15,22%
15,31−21,02%
19,39—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Golf & Co Group Osakeanalyysi

Mitä Golf & Co Group tekee? Golf & Co Group Ltd, listed on the Tel Aviv Stock Exchange under the ticker GOLF.TA, operates as a retail company in the Consumer Discretionary sector. Headquartered in Tel Aviv-Yafo, Israel, the company has 2,259 employees and went public on March 1, 2006. Its website is https://www.golfco.co.il/. The company engages in the design, development, marketing, and sale of clothing and home fashion products. It operates through two main sectors: fashion apparel and home fashion. The fashion apparel sector includes multiple retail chains such as Golf, Polgat, Intima, Golf Kids and Baby, Max Moretti, Blue Bird, and Sprint. The home fashion sector encompasses products like bed linens, blankets, towels, carpets, cushions, drapes, decorative items, bathroom accessories, candles, body and facial care products, hand creams, spa products, and aromatherapy items under the brand Purity. Additionally, Golf & Co offers fashion accessories including jewelry, bags, sunglasses, scarves, hats, belts, purses, and shoes for men and women. The company also provides intimate wear such as lingerie, nightwear, leisure clothing, swimwear, and beachwear, alongside basic and fashionable collections for men, women, youngsters, and children. Golf & Co maintains a retail network of 280 stores across its various brands and product lines. Golf & Co Group on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Golf & Co Group osakkeesta

Yhtiön Golf & Co Group P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on 1,37 vuonna 2025.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä Golf & Co Group muuttui arvosta 2,03 arvoon 1,37, mikä edustaa −32,63 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) Golf & Co Group:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n Golf & Co Group alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Golf & Co Group

Kaikki tunnusluvut — Golf & Co Group