Arcplus Group

Arcplus Group Tuloskasvua

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Arcplus Group (600629.SS) 6.11.2026 päivämäärällä on −81,71 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa voiton kasvu oli −7,91 % — muutos 933,02 % (matalampi).

Tuloskasvua

−81,71 %

YoY

933,02%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Arcplus Group on 2025 −81,71 % . Vuotta aiempaa voiton kasvu yhtiöstä Arcplus Group oli 2024 −7,91 % . Se laskee 933,02% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Arcplus Group Tuloskasvua historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Tuloskasvua
Päivämäärä
Tuloskasvua
1.1.2018
2,78 CNY
1.1.2019
4,35 CNY
1.1.2020
−36,78 CNY
1.1.2021
88,42 CNY
1.1.2022
17,62 CNY
1.1.2023
10,35 CNY
1.1.2024
−7,91 CNY
1.1.2025
−81,71 CNY
Arcplus Group Tuloskasvua historia
VUOSITuloskasvuaYoY
−81,71 %+933,02%
−7,91 %−176,45%
10,35 %−41,29%
17,62 %−80,07%
88,42 %−340,38%
−36,78 %−946,39%
4,35 %+56,29%
2,78 %−55,30%
6,22 %−90,37%
64,61 %+587,19%
9,40 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arcplus Group Osakeanalyysi

Mitä Arcplus Group tekee? Arcplus Group Plc tarjoaa integroituja arkkitehtonisia suunnittelupalveluja, jotka kattavat kaupunkisuunnittelun, arkkitehtisuunnittelun, vesitekniikan, kunnallistekniikan, maisema- ja sisätilasuunnittelun, paikkakartoituksen, akustiikkasuunnittelun, EPC-palvelut sekä teknologian konsultoinnin rakennus-, suunnittelu-, kuntaliiketoiminta- ja vesihuoltosektoreille. Yritys toimii 27 toimiston kautta yli 10 kiinalaisessa kaupungissa sekä Yhdysvalloissa ja Hongkongissa palvellen asiakkaitaan infrastruktuurihankkeissa ja rakennushankkeissa. Sen palvelut kattavat koko hankkeen elinkaaren alustavasta suunnittelusta lopulliseen rakentamiseen, kohdentaen kuntaviranomaiset, rakennusyhtiöt ja hyödykeyhtiöt. Yritys hyödyntää 10 946 kokoaikaista työntekijäänsä toimittaakseen kattavia ratkaisuja useiden hankkeiden eri vaiheissa. Arcplus Group on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Arcplus Group osakkeesta

Yhtiön Arcplus Group Vuotta aiempaa voiton kasvu on −81,71 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa voiton kasvu Arcplus Group:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Voiton kasvu mittaa nettotuloksen prosentuaalisen muutoksen edellisen vuoden vastaavaan jaksoon nähden. Se heijastaa yrityksen parantuvia tai heikkenevä kannattavuutta.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa voiton kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa voiton kasvu:lle.

Vuotta aiempaa voiton kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa voiton kasvu:n Arcplus Group historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Arcplus Group

Kaikki tunnusluvut — Arcplus Group