Arcplus Group

Arcplus Group CapEx-kasvu

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Arcplus Group (600629.SS) 5.11.2026 päivämäärällä on −29,79 %. Edellisenä vuonna Investointien vuosittainen kasvu oli 12,29 % — muutos −342,32 % (matalampi).

CapEx-kasvu

−29,79 %

YoY

−342,32%

Viimeksi päivitetty:

Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Arcplus Group on 2025 −29,79 % . Investointien vuosittainen kasvu yhtiöstä Arcplus Group oli 2024 12,29 % . Se laskee −342,32% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Arcplus Group CapEx-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

CapEx-kasvu
Päivämäärä
CapEx-kasvu
1.1.2018
5,48 CNY
1.1.2019
29,36 CNY
1.1.2020
18,96 CNY
1.1.2021
18,73 CNY
1.1.2022
15,25 CNY
1.1.2023
−38,46 CNY
1.1.2024
12,29 CNY
1.1.2025
−29,79 CNY
Arcplus Group CapEx-kasvu historia
VUOSICapEx-kasvuYoY
−29,79 %−342,32%
12,29 %−131,97%
−38,46 %−352,11%
15,25 %−18,55%
18,73 %−1,22%
18,96 %−35,42%
29,36 %+435,66%
5,48 %−92,94%
77,65 %−415,87%
−24,58 %−303,53%
12,08 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arcplus Group Osakeanalyysi

Mitä Arcplus Group tekee? Arcplus Group Plc tarjoaa integroituja arkkitehtonisia suunnittelupalveluja, jotka kattavat kaupunkisuunnittelun, arkkitehtisuunnittelun, vesitekniikan, kunnallistekniikan, maisema- ja sisätilasuunnittelun, paikkakartoituksen, akustiikkasuunnittelun, EPC-palvelut sekä teknologian konsultoinnin rakennus-, suunnittelu-, kuntaliiketoiminta- ja vesihuoltosektoreille. Yritys toimii 27 toimiston kautta yli 10 kiinalaisessa kaupungissa sekä Yhdysvalloissa ja Hongkongissa palvellen asiakkaitaan infrastruktuurihankkeissa ja rakennushankkeissa. Sen palvelut kattavat koko hankkeen elinkaaren alustavasta suunnittelusta lopulliseen rakentamiseen, kohdentaen kuntaviranomaiset, rakennusyhtiöt ja hyödykeyhtiöt. Yritys hyödyntää 10 946 kokoaikaista työntekijäänsä toimittaakseen kattavia ratkaisuja useiden hankkeiden eri vaiheissa. Arcplus Group on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Arcplus Group osakkeesta

Yhtiön Arcplus Group Investointien vuosittainen kasvu on −29,79 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Investointien vuosittainen kasvu Arcplus Group:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Investointien kasvu mittaa pääomasijoitusten prosentuaalista muutosta. Nousevat investoinnit voivat osoittaa investointeja tulevaisuuden kasvukapasiteettiin.

Arvioidakseen Investointien vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Investointien vuosittainen kasvu:lle.

Investointien vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Investointien vuosittainen kasvu:n Arcplus Group historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Arcplus Group

Kaikki tunnusluvut — Arcplus Group