Invion

Invion P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Invion (IVX.AX) seisuga 18. okt 2026 on −2,92. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) −2,34 — muutus 25,08% (madalam).

P/CF

−2,92

YoY

25,08%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Invion on 2026 −2,92 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Invion oli 2025 −2,34 . See väheneb 25,08% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Invion P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2019
−3,29 AUD
1. jaan 2020
−45,50 AUD
1. jaan 2021
16,60 AUD
1. jaan 2022
−6,26 AUD
1. jaan 2023
−3,83 AUD
1. jaan 2024
−2,89 AUD
1. jaan 2025
−2,34 AUD
1. jaan 2026
−2,92 AUD
Invion P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
−2,92+25,08%
−2,34−19,11%
−2,89−24,51%
−3,83−38,83%
−6,26−137,69%
16,60−136,48%
−45,50+1281,05%
−3,29−133,58%
9,81−134,95%
−28,07+1450,61%
−1,81+164,37%
−0,68−57,02%
−1,59—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Invion Aktsiate analüüs

Mida Invion teeb? Invion Ltd on Austraalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Ettevõte asutati 2000. aastal ja selle peakontsert asub Perthis, Lääne-Austraalias. See alustas tegevust CBio nime all, keskendudes verehüüvete tekke vältimise tehnoloogiate arendamisele. 2004. aastal muudeti nimi Invioniks ja suunati tähelepanu hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Invion on omandanud mitmeid farmaatsiaettevõtteid ning välja töötanud innovaatilise tootepuhvri. Ettevõtet positioneeritakse biopharma ettevõttena, mis on spetsialiseerunud immunoloogiliste uuringute põhjal ravivahendite avastamisele ja arendamisele raskehaiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas. Invion kasutab ära oma ainulaadset platvormitehnoloogiat ja sisemist eksperditeadmisi ning koostööd väikeste ja keskmise suurusega farmaatsiaettevõtetega. Invion on jagatud kolmeks peamiseks äriosakonnaks: viirusevastane ravi, immunomoduleerimine ja diagnostika. Tooteportfellis on mitu arengujärgus olevat toodet, sealhulgas INV102 raske astma korral, INV103 COVID-19 korral, INV104 kopsupõletiku korral, INV027 KOK-i (kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse) korral ja INV043 allergilise astma korral. Kokkuvõtteks püüab Invion parandada patsientide hooldust ja diagnoosimist hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas läbi innovaatiliste tehnoloogiate. Invion on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Invion aktsia kohta

Invion P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2026. aastal −2,92.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Invion muutus −2,34 -st −2,92 -ks, mis vastab 25,08% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Invion täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Invion võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Invion

Kõik finantsnäitajad — Invion