Invion

Invion EBIT kasv

Aastane EBIT kasv ettevõttest Invion (IVX.AX) seisuga 3. nov 2026 on 55,27 %. Eelmisel aastal oli Aastane EBIT kasv −55,20 % — muutus −200,14% (kõrgem).

EBIT kasv

55,27 %

YoY

−200,14%

Viimati uuendatud:

Aastane EBIT kasv ettevõttest Invion on 2026 55,27 % . Aastane EBIT kasv ettevõttest Invion oli 2025 −55,20 % . See väheneb −200,14% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Invion EBIT kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EBIT kasv
Kuupäev
EBIT kasv
1. jaan 2019
−162,10 AUD
1. jaan 2020
59,23 AUD
1. jaan 2021
−53,18 AUD
1. jaan 2022
−47,64 AUD
1. jaan 2023
28,99 AUD
1. jaan 2024
−244,39 AUD
1. jaan 2025
−55,20 AUD
1. jaan 2026
55,27 AUD
Invion EBIT kasv ajalugu
AASTAEBIT kasvYoY
55,27 %−200,14%
−55,20 %−77,42%
−244,39 %−943,05%
28,99 %−160,85%
−47,64 %−10,42%
−53,18 %−189,79%
59,23 %−136,54%
−162,10 %−400,50%
53,94 %−18,71%
66,36 %+13,99%
58,22 %−173,55%
−79,15 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Invion Aktsiate analüüs

Mida Invion teeb? Invion Ltd on Austraalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Ettevõte asutati 2000. aastal ja selle peakontsert asub Perthis, Lääne-Austraalias. See alustas tegevust CBio nime all, keskendudes verehüüvete tekke vältimise tehnoloogiate arendamisele. 2004. aastal muudeti nimi Invioniks ja suunati tähelepanu hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Invion on omandanud mitmeid farmaatsiaettevõtteid ning välja töötanud innovaatilise tootepuhvri. Ettevõtet positioneeritakse biopharma ettevõttena, mis on spetsialiseerunud immunoloogiliste uuringute põhjal ravivahendite avastamisele ja arendamisele raskehaiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas. Invion kasutab ära oma ainulaadset platvormitehnoloogiat ja sisemist eksperditeadmisi ning koostööd väikeste ja keskmise suurusega farmaatsiaettevõtetega. Invion on jagatud kolmeks peamiseks äriosakonnaks: viirusevastane ravi, immunomoduleerimine ja diagnostika. Tooteportfellis on mitu arengujärgus olevat toodet, sealhulgas INV102 raske astma korral, INV103 COVID-19 korral, INV104 kopsupõletiku korral, INV027 KOK-i (kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse) korral ja INV043 allergilise astma korral. Kokkuvõtteks püüab Invion parandada patsientide hooldust ja diagnoosimist hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas läbi innovaatiliste tehnoloogiate. Invion on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Invion aktsia kohta

Invion Aastane EBIT kasv on 2026. aastal 55,27 %.

Eulpoolist leiate Aastane EBIT kasv Invion täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EBIT kasv mõõdab operatiivse kasumi protsentuaalset muutust. See näitab, kas ettevõtte põhitegevus muutub kasumlikkemaks.

Aastane EBIT kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastane EBIT kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastane EBIT kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastane EBIT kasv Invion ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — Invion

Kõik finantsnäitajad — Invion