Invion

Invion P/B

P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) ettevõttest Invion (IVX.AX) seisuga 18. okt 2026 on 1,30. Eelmisel aastal oli P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) 0,84 — muutus 55,09% (kõrgem).

P/B

1,30

YoY

55,09%

Viimati uuendatud:

P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) ettevõttest Invion on 2026 1,30 . P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) ettevõttest Invion oli 2025 0,84 . See väheneb 55,09% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Invion P/B ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/B
Kuupäev
P/B
1. jaan 2019
1,27 AUD
1. jaan 2020
1,28 AUD
1. jaan 2021
1,45 AUD
1. jaan 2022
0,35 AUD
1. jaan 2023
0,38 AUD
1. jaan 2024
0,48 AUD
1. jaan 2025
0,84 AUD
1. jaan 2026
1,30 AUD
Invion P/B ajalugu
AASTAP/BYoY
1,30+55,09%
0,84+74,99%
0,48+27,42%
0,38+6,43%
0,35−75,53%
1,45+13,43%
1,28+0,43%
1,27+44,88%
0,88−49,32%
1,73+49,46%
1,16+14,55%
1,01+48,09%
0,68—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Invion Aktsiate analüüs

Mida Invion teeb? Invion Ltd on Austraalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Ettevõte asutati 2000. aastal ja selle peakontsert asub Perthis, Lääne-Austraalias. See alustas tegevust CBio nime all, keskendudes verehüüvete tekke vältimise tehnoloogiate arendamisele. 2004. aastal muudeti nimi Invioniks ja suunati tähelepanu hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Invion on omandanud mitmeid farmaatsiaettevõtteid ning välja töötanud innovaatilise tootepuhvri. Ettevõtet positioneeritakse biopharma ettevõttena, mis on spetsialiseerunud immunoloogiliste uuringute põhjal ravivahendite avastamisele ja arendamisele raskehaiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas. Invion kasutab ära oma ainulaadset platvormitehnoloogiat ja sisemist eksperditeadmisi ning koostööd väikeste ja keskmise suurusega farmaatsiaettevõtetega. Invion on jagatud kolmeks peamiseks äriosakonnaks: viirusevastane ravi, immunomoduleerimine ja diagnostika. Tooteportfellis on mitu arengujärgus olevat toodet, sealhulgas INV102 raske astma korral, INV103 COVID-19 korral, INV104 kopsupõletiku korral, INV027 KOK-i (kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse) korral ja INV043 allergilise astma korral. Kokkuvõtteks püüab Invion parandada patsientide hooldust ja diagnoosimist hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas läbi innovaatiliste tehnoloogiate. Invion on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Invion aktsia kohta

Invion P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) on 2026. aastal 1,30.

P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) ettevõttest Invion muutus 0,84 -st 1,30 -ks, mis vastab 55,09% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) Invion täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe võrdleb ettevõtte turuhinda tema raamatupidamislikuga. Madal P/B võib näidata alakursiga aktsiat, samas kõrge P/B võib viidata ülehinnanguele või tugevatele kasvuootustele.

P/B = aktsiakurs / raamatupidamislik väärtus aktsia kohta

P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/B (hinna ja raamatupidamisliku väärtuse suhe) Invion võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Invion

Kõik finantsnäitajad — Invion