Invion

Invion EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Invion (IVX.AX) seisuga 18. okt 2026 on −3,32. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) −2,05 — muutus 61,90% (madalam).

EV/FCF

−3,32

YoY

61,90%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Invion on 2026 −3,32 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Invion oli 2025 −2,05 . See väheneb 61,90% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Invion EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2019
−2,94 AUD
1. jaan 2020
−27,72 AUD
1. jaan 2021
−0,87 AUD
1. jaan 2022
0,18 AUD
1. jaan 2023
−0,65 AUD
1. jaan 2024
−1,86 AUD
1. jaan 2025
−2,05 AUD
1. jaan 2026
−3,32 AUD
Invion EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
−3,32+61,90%
−2,05+9,99%
−1,86+186,78%
−0,65−453,72%
0,18−121,24%
−0,87−96,88%
−27,72+841,82%
−2,94−150,75%
5,80−115,04%
−38,56+1333,82%
−2,69+277,09%
−0,71+3,98%
−0,69—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Invion Aktsiate analüüs

Mida Invion teeb? Invion Ltd on Austraalia ettevõte, mis on spetsialiseerunud hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Ettevõte asutati 2000. aastal ja selle peakontsert asub Perthis, Lääne-Austraalias. See alustas tegevust CBio nime all, keskendudes verehüüvete tekke vältimise tehnoloogiate arendamisele. 2004. aastal muudeti nimi Invioniks ja suunati tähelepanu hingamisteede ja põletikuliste haiguste ravilahenduste arendamisele. Invion on omandanud mitmeid farmaatsiaettevõtteid ning välja töötanud innovaatilise tootepuhvri. Ettevõtet positioneeritakse biopharma ettevõttena, mis on spetsialiseerunud immunoloogiliste uuringute põhjal ravivahendite avastamisele ja arendamisele raskehaiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas. Invion kasutab ära oma ainulaadset platvormitehnoloogiat ja sisemist eksperditeadmisi ning koostööd väikeste ja keskmise suurusega farmaatsiaettevõtetega. Invion on jagatud kolmeks peamiseks äriosakonnaks: viirusevastane ravi, immunomoduleerimine ja diagnostika. Tooteportfellis on mitu arengujärgus olevat toodet, sealhulgas INV102 raske astma korral, INV103 COVID-19 korral, INV104 kopsupõletiku korral, INV027 KOK-i (kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse) korral ja INV043 allergilise astma korral. Kokkuvõtteks püüab Invion parandada patsientide hooldust ja diagnoosimist hingamisteede ja põletikuliste haiguste valdkonnas läbi innovaatiliste tehnoloogiate. Invion on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Invion aktsia kohta

Invion EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2026. aastal −3,32.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Invion muutus −2,05 -st −3,32 -ks, mis vastab 61,90% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Invion täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Invion võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Invion

Kõik finantsnäitajad — Invion