Sygnis

Sygnis Ostovelat

Ostovelat yhtiöstä Sygnis (SYG.WA) 7.11.2026 päivämäärällä on 4,23 M PLN. Edellisenä vuonna Ostovelat oli 8,98 M PLN — muutos −52,87 % (matalampi).

Ostovelat

4,23 MPLN

YoY

−52,87%

Viimeksi päivitetty:

Ostovelat yhtiöstä Sygnis on 2025 4,23 M PLN. Ostovelat yhtiöstä Sygnis oli 2024 8,98 M PLN. Se laskee −52,87% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Sygnis Ostovelat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Ostovelat
Päivämäärä
Ostovelat
1.1.2017
198 000,00 PLN
1.1.2018
162 500,00 PLN
1.1.2020
205 227,55 PLN
1.1.2021
2,27 M PLN
1.1.2022
3,37 M PLN
1.1.2023
7,42 M PLN
1.1.2024
8,98 M PLN
1.1.2025
4,23 M PLN
Sygnis Ostovelat historia
VUOSIOstovelatYoY
4,23 MPLN−52,87%
8,98 MPLN+21,04%
7,42 MPLN+120,28%
3,37 MPLN+48,47%
2,27 MPLN+1 005,04%
205 227,55PLN+26,29%
162 500,00PLN−17,93%
198 000,00PLN—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Sygnis Osakeanalyysi

Mitä Sygnis tekee? Sygnis SA tuottaa tuloja tutkimus- ja kehityspalveluistaan neljän segmentin kautta: Bioconvergence, Nanoteknologia, Energiatekniikka ja Uudet Incrementaaliset Teknologiat. Bioconvergence keskittyy elinten bioprinttaamiseen siirtoelimien puutteen ehkäisemiseksi sekä bionisten mallien luomiseen lääketestejä varten. Nanoteknologia soveltaa fotoelektronispektroskopia- ja atomivoimamikroskopiaratkaisuja kulutustuotteisiin. Energiatekniikka kehittää uusiutuvien energialähteiden energianvarastointimenetelmiä. Uudet Incrementaaliset Teknologiat erikoistuu 3D-tulostusratkaisuihin. Yritys tekee yhteistyötä yli 85 asiantuntijan kanssa, mukaan lukien fyysikot, mekatroniikan asiantuntijat, kemistit, insinöörit, suunnittelijat ja sosiologit, suoriutuakseen useista projekteista. Sygnis SA:n palveluiden asiakkaita ovat organisaatiot, jotka tarvitsevat edistynyttä tutkimusta bioprinttauksessa, nanoteknologian sovelluksissa, energianvarastoinnissa ja 3D-tulostusratkaisuissa. Yritys palvelee terveydenhuolto-, teknologia- ja uusiutuvan energian sektoreita erikoistuneiden T&K-segmenttiensä kautta. Projektit toteuttaa sen 85 asiantuntijan tiimi, joka työskentelee neljän liiketoiminta-alueen parissa. Sygnis SA:n tulovirta koostuu asiakassopimuksista, jotka koskevat innovatiivista tutkimus- ja kehitystyötä elinten bioprinttauksessa, bionisissa lääketestimalleissa, fotoelektronispektroskopian sovelluksissa, energianvarastointijärjestelmissä ja 3D-tulostusteknologiassa. Yrityksen liiketoimintamalli perustuu erikoistuneiden tutkimuspalvelujen tarjoamiseen asiakkaille terveydenhuolto-, teknologia- ja uusiutuvan energian sektoreilla sen neljän erillisen T&K-segmentin kautta. Sygnis on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Sygnis osakkeesta

Yhtiön Sygnis Ostovelat on 4,23 M PLN vuonna 2025.

Ostovelat yhtiöstä Sygnis muuttui arvosta 8,98 M PLN arvoon 4,23 M PLN, mikä edustaa −52,87 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Ostovelat Sygnis:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Ostovelat edustavat rahaa, jonka yritys on velvoitettava maksamaan toimittajille vastaanotetuista tavaroista ja palveluista. Ne ovat käyttöpääomahallinnan keskeinen komponentti.

Ostovelat:n PLN on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Ostovelat:n Sygnis historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Sygnis

Kaikki tunnusluvut — Sygnis