Sygnis

Sygnis Nettovelamat

Nettovelan yhtiöstä Sygnis (SYG.WA) 6.11.2026 päivämäärällä.

Nettovelamat

0,00PLN

Viimeksi päivitetty:

Nettovelan yhtiöstä Sygnis on 2025 0,00 PLN. Nettovelan yhtiöstä Sygnis oli 2024 4,80 M PLN. Se laskee % matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Sygnis Nettovelamat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Nettovelamat
Päivämäärä
Nettovelamat
1.1.2017
−472 100,00 PLN
1.1.2018
−305 800,00 PLN
1.1.2020
116 990,01 PLN
1.1.2021
163 671,85 PLN
1.1.2022
66 813,82 PLN
1.1.2023
9 632,70 PLN
1.1.2024
4,80 M PLN
1.1.2025
0,00 PLN
Sygnis Nettovelamat historia
VUOSINettovelamatYoY
0,00PLN−100,00%
4,80 MPLN+49 770,13%
9 632,70PLN−85,58%
66 813,82PLN−59,18%
163 671,85PLN+39,90%
116 990,01PLN−138,26%
−305 800,00PLN−35,23%
−472 100,00PLN—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Sygnis Osakeanalyysi

Mitä Sygnis tekee? Sygnis SA tuottaa tuloja tutkimus- ja kehityspalveluistaan neljän segmentin kautta: Bioconvergence, Nanoteknologia, Energiatekniikka ja Uudet Incrementaaliset Teknologiat. Bioconvergence keskittyy elinten bioprinttaamiseen siirtoelimien puutteen ehkäisemiseksi sekä bionisten mallien luomiseen lääketestejä varten. Nanoteknologia soveltaa fotoelektronispektroskopia- ja atomivoimamikroskopiaratkaisuja kulutustuotteisiin. Energiatekniikka kehittää uusiutuvien energialähteiden energianvarastointimenetelmiä. Uudet Incrementaaliset Teknologiat erikoistuu 3D-tulostusratkaisuihin. Yritys tekee yhteistyötä yli 85 asiantuntijan kanssa, mukaan lukien fyysikot, mekatroniikan asiantuntijat, kemistit, insinöörit, suunnittelijat ja sosiologit, suoriutuakseen useista projekteista. Sygnis SA:n palveluiden asiakkaita ovat organisaatiot, jotka tarvitsevat edistynyttä tutkimusta bioprinttauksessa, nanoteknologian sovelluksissa, energianvarastoinnissa ja 3D-tulostusratkaisuissa. Yritys palvelee terveydenhuolto-, teknologia- ja uusiutuvan energian sektoreita erikoistuneiden T&K-segmenttiensä kautta. Projektit toteuttaa sen 85 asiantuntijan tiimi, joka työskentelee neljän liiketoiminta-alueen parissa. Sygnis SA:n tulovirta koostuu asiakassopimuksista, jotka koskevat innovatiivista tutkimus- ja kehitystyötä elinten bioprinttauksessa, bionisissa lääketestimalleissa, fotoelektronispektroskopian sovelluksissa, energianvarastointijärjestelmissä ja 3D-tulostusteknologiassa. Yrityksen liiketoimintamalli perustuu erikoistuneiden tutkimuspalvelujen tarjoamiseen asiakkaille terveydenhuolto-, teknologia- ja uusiutuvan energian sektoreilla sen neljän erillisen T&K-segmentin kautta. Sygnis on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Sygnis osakkeesta

Eurpoolissa voit löytää Nettovelan Sygnis:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Nettovelan on kokonaisvelan miinus käteiset ja käteisen ekvivalentit. Se osoittaa todellisen velataustan käytettävissä olevien likvidien varojen huomioon ottamisen jälkeen.

Nettovelan:n PLN on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Nettovelan:n Sygnis historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Sygnis

Kaikki tunnusluvut — Sygnis