Stewards

Stewards Verokanta

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Stewards (FAVO) 3.11.2026 päivämäärällä on −0,65 %. Edellisenä vuonna Efektiivinen verokanta oli 43,07 % — muutos −101,51 % (matalampi).

Verokanta

−0,65 %

YoY

−101,51%

Viimeksi päivitetty:

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Stewards on 2024 −0,65 % . Efektiivinen verokanta yhtiöstä Stewards oli 2023 43,07 % . Se laskee −101,51% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Stewards Verokanta historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokanta
Päivämäärä
Verokanta
1.1.2018
100,00 USD
1.1.2019
4,96 USD
1.1.2020
64,28 USD
1.1.2021
41,07 USD
1.1.2022
15,71 USD
1.1.2023
43,07 USD
1.1.2024
−0,65 USD
Stewards Verokanta historia
VUOSIVerokantaYoY
−0,65 %−101,51%
43,07 %+174,16%
15,71 %−61,75%
41,07 %−36,11%
64,28 %+1 194,82%
4,96 %−95,04%
100,00 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Stewards Osakeanalyysi

Mitä Stewards tekee? FAVO Capital, Inc. tuottaa tuloja kahden liiketoiminta-alueensa kautta: rahoitusyksikkö ja kiinteistöomistusten yksikkö. Rahoitusyksikkö tarjoaa kauppiaille tarkoitettuja käteisennakkoja (MCAs) pienille ja keskisuurille yrityksille tarjoten räätälöityjä lyhyen aikavälin rahoitusratkaisuja likviditeettitarpeisiin. Kiinteistöomistusten yksikkö keskittyy arvoa lisääviin ja tilaisuusperustaisiin kiinteistöinvestointeihin, mukaan lukien kehitys, uudelleenkehitys ja fyysiset kiinteistöparannukset. Asiakkaina ovat pienet ja keskisuuret yritykset, jotka tarvitsevat välitöntä taloudellista tukea, sekä kiinteistöinvestoijat, jotka hakevat arvoon perustuvia mahdollisuuksia. Yritys käyttää suoraa myyntiä ja syndikointirahoituksen alustaa hyödyntäen kumppanuuksia syndikointikumppaneiden kanssa palvelemaan pieniä ja keskisuuria yrityksiä. Sen rahoitusratkaisut on suunniteltu täyttämään taloudelliset velvoitteet, painottaen lyhyen aikavälin likviditeettiä. Kiinteistöomistusten yksikkö kohdistaa projekkeihin, jotka liittyvät kehitykseen, sijoituksen uudelleenpositionointiin tai kiinteistöjen fyysisiin parannuksiin, palvellen investoijia, jotka ovat kiinnostuneita tilaisuusperustaisista kiinteistöstrategioista. FAVO Capital, Inc. palvelee pieniä ja keskisuuria yrityksiä suoran myynti- ja markkinointialustansa kautta, tarjoamalla kauppiaille tarkoitettuja käteisennakkoja ensisijaisena tuotteena. Yrityksen kiinteistöinvestoinnit keskittyvät arvoa lisääviin ja tilaisuusperustaisiin projekteihin, jotka sisältävät kehitystä, uudelleenkehitystä ja varojen uudelleenpositionointia. Nämä tarjoukset houkuttelevat sekä rahoitusta tarvitsevia yritysklienttejä että strategisia kiinteistömahdollisuuksia etsiviä kiinteistöinvestoijia. Stewards on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Stewards osakkeesta

Yhtiön Stewards Efektiivinen verokanta on −0,65 % vuonna 2024.

Efektiivinen verokanta yhtiöstä Stewards muuttui arvosta 43,07 % arvoon −0,65 %, mikä edustaa −101,51 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Efektiivinen verokanta Stewards:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Efektiivinen verokanta mittaa todellista prosenttiosuutta verotettavista tuloista, joka maksetaan veroina. Se heijastaa yrityksen verojen tehokkuutta ja suunnittelua.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Efektiivinen verokanta:n Stewards alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Efektiivinen verokanta:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Efektiivinen verokanta:lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Katteprosentit — Stewards

Kaikki tunnusluvut — Stewards