Leo Group Co

Leo Group Co Varastot

Varastot yhtiöstä Leo Group Co (002131.SZ) 6.11.2026 päivämäärällä on 680,16 M CNY. Edellisenä vuonna Varastot oli 862,39 M CNY — muutos −21,13 % (matalampi).

Varastot

680,16 MCNY

YoY

−21,13%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä Leo Group Co on 2025 680,16 M CNY. Varastot yhtiöstä Leo Group Co oli 2024 862,39 M CNY. Se laskee −21,13% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Leo Group Co Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2018
498,00 M CNY
1.1.2019
423,50 M CNY
1.1.2020
474,19 M CNY
1.1.2021
790,64 M CNY
1.1.2022
649,02 M CNY
1.1.2023
842,06 M CNY
1.1.2024
862,39 M CNY
1.1.2025
680,16 M CNY
Leo Group Co Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
680,16 MCNY−21,13%
862,39 MCNY+2,41%
842,06 MCNY+29,74%
649,02 MCNY−17,91%
790,64 MCNY+66,74%
474,19 MCNY+11,97%
423,50 MCNY−14,96%
498,00 MCNY+17,99%
422,06 MCNY+13,53%
371,75 MCNY+2,06%
364,24 MCNY−18,83%
448,76 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Leo Group Co Osakeanalyysi

Mitä Leo Group Co tekee? Leo Group Co., Ltd. tuottaa tuloja koneiden valmistuksen segmentillään, joka kehittää ja myy pumppuja, puutarhakoneita, siivouslaitteita sekä kasinsuojelukoneita. Internetpalvelut-segmentti tarjoaa asiakkaille digitaalista markkinointia, digitaalisen median toimistopalveluita, data-integraatiota ja tarkkuusmarkkinointipalveluita kotimaisilla ja ulkomaisilla markkinoilla. Yrityksen tuotteet kohdistuvat teollisuus- ja kauppasihteereihin, jotka tarvitsevat mekaanisia ratkaisuja, sekä yrityksiin, jotka hakevat asiantuntijuutta digitaalisessa markkinoinnissa. Kaksiosainen segmenttirakenteensa ansiosta Leo Group voi palvella sekä perinteistä valmistusta että digitaalisia palvelumarkkinoita erillisillä tuotevalikoimilla ja asiakaskannoilla. Koneiden valmistuksen segmentti keskittyy fyysisten tuotteiden kuten pumppujen ja puutarhatöiden tuotantoon ja jakeluun, kun taas Internetpalvelut-segmentti tarjoaa teknologiaan perustuvia markkinointiratkaisuja. Kotimaiset ja ulkomaiset markkinat ovat keskeisiä myyntikanavia molemmille segmenteille, ja yritys hyödyntää Shanghain pääkonttoriaan operatiiviseen koordinointiin. Kokoaikaiset työntekijät tukevat valmistuksen ja palveluiden toimeenpanoa näiden segmenttien välillä. Leon Groupin tulovirta jakautuu aineellisiin koneisiin ja aineettomiin digitaalisiin palveluihin, jotka vastaavat eri asiakastarpeisiin. Koneiden valmistuksen segmentti palvelee asiakkaita aloilla, jotka tarvitsevat mekaanista laitteistoa, ja Internetpalvelut-segmentti palvelee yrityksiä, jotka tarvitsevat kohdennettuja digitaalisen markkinoinnin strategioita. Tämä segmentointi mahdollistaa monipuolisten markkinatarpeiden kohtaamisen erikoistuneilla tarjonnalla. Leo Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Leo Group Co osakkeesta

Yhtiön Leo Group Co Varastot on 680,16 M CNY vuonna 2025.

Varastot yhtiöstä Leo Group Co muuttui arvosta 862,39 M CNY arvoon 680,16 M CNY, mikä edustaa −21,13 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot Leo Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n Leo Group Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Leo Group Co

Kaikki tunnusluvut — Leo Group Co