Leo Group Co

Leo Group Co EBIT-kasvu

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Leo Group Co (002131.SZ) 5.11.2026 päivämäärällä on 119,75 %. Edellisenä vuonna Vuotta aiempaa EBIT-kasvu oli −115,84 % — muutos −203,37 % (korkeampi).

EBIT-kasvu

119,75 %

YoY

−203,37%

Viimeksi päivitetty:

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Leo Group Co on 2025 119,75 % . Vuotta aiempaa EBIT-kasvu yhtiöstä Leo Group Co oli 2024 −115,84 % . Se laskee −203,37% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Leo Group Co EBIT-kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT-kasvu
Päivämäärä
EBIT-kasvu
1.1.2018
−410,73 CNY
1.1.2019
117,04 CNY
1.1.2020
1 886,77 CNY
1.1.2021
−96,56 CNY
1.1.2022
18,82 CNY
1.1.2023
904,51 CNY
1.1.2024
−115,84 CNY
1.1.2025
119,75 CNY
Leo Group Co EBIT-kasvu historia
VUOSIEBIT-kasvuYoY
119,75 %−203,37%
−115,84 %−112,81%
904,51 %+4 707,18%
18,82 %−119,49%
−96,56 %−105,12%
1 886,77 %+1 512,11%
117,04 %−128,50%
−410,73 %+6 082,27%
−6,64 %−104,35%
152,57 %+345,77%
34,23 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Leo Group Co Osakeanalyysi

Mitä Leo Group Co tekee? Leo Group Co., Ltd. tuottaa tuloja koneiden valmistuksen segmentillään, joka kehittää ja myy pumppuja, puutarhakoneita, siivouslaitteita sekä kasinsuojelukoneita. Internetpalvelut-segmentti tarjoaa asiakkaille digitaalista markkinointia, digitaalisen median toimistopalveluita, data-integraatiota ja tarkkuusmarkkinointipalveluita kotimaisilla ja ulkomaisilla markkinoilla. Yrityksen tuotteet kohdistuvat teollisuus- ja kauppasihteereihin, jotka tarvitsevat mekaanisia ratkaisuja, sekä yrityksiin, jotka hakevat asiantuntijuutta digitaalisessa markkinoinnissa. Kaksiosainen segmenttirakenteensa ansiosta Leo Group voi palvella sekä perinteistä valmistusta että digitaalisia palvelumarkkinoita erillisillä tuotevalikoimilla ja asiakaskannoilla. Koneiden valmistuksen segmentti keskittyy fyysisten tuotteiden kuten pumppujen ja puutarhatöiden tuotantoon ja jakeluun, kun taas Internetpalvelut-segmentti tarjoaa teknologiaan perustuvia markkinointiratkaisuja. Kotimaiset ja ulkomaiset markkinat ovat keskeisiä myyntikanavia molemmille segmenteille, ja yritys hyödyntää Shanghain pääkonttoriaan operatiiviseen koordinointiin. Kokoaikaiset työntekijät tukevat valmistuksen ja palveluiden toimeenpanoa näiden segmenttien välillä. Leon Groupin tulovirta jakautuu aineellisiin koneisiin ja aineettomiin digitaalisiin palveluihin, jotka vastaavat eri asiakastarpeisiin. Koneiden valmistuksen segmentti palvelee asiakkaita aloilla, jotka tarvitsevat mekaanista laitteistoa, ja Internetpalvelut-segmentti palvelee yrityksiä, jotka tarvitsevat kohdennettuja digitaalisen markkinoinnin strategioita. Tämä segmentointi mahdollistaa monipuolisten markkinatarpeiden kohtaamisen erikoistuneilla tarjonnalla. Leo Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Leo Group Co osakkeesta

Yhtiön Leo Group Co Vuotta aiempaa EBIT-kasvu on 119,75 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Vuotta aiempaa EBIT-kasvu Leo Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT-kasvu mittaa operatiivisen tuloksen prosentuaalisen muutoksen. Se osoittaa, parantuuko yrityksen ydinliiketoiminnan kannattavuus.

Arvioidakseen Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:lle.

Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Vuotta aiempaa EBIT-kasvu:n Leo Group Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Leo Group Co

Kaikki tunnusluvut — Leo Group Co