Cell Source

Cell Source Velat / Varat

Velka-varatilojen suhde yhtiöstä Cell Source (CLCS) 3.11.2026 päivämäärällä on 27,97. Edellisenä vuonna Velka-varatilojen suhde oli 35,14 — muutos −20,40 % (matalampi).

Velat / Varat

27,97

YoY

−20,40%

Viimeksi päivitetty:

Velka-varatilojen suhde yhtiöstä Cell Source on 2025 27,97 . Velka-varatilojen suhde yhtiöstä Cell Source oli 2024 35,14 . Se laskee −20,40% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Cell Source Velat / Varat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velat / Varat
Päivämäärä
Velat / Varat
1.1.2017
4,37 USD
1.1.2018
40,63 USD
1.1.2019
22,64 USD
1.1.2020
10,62 USD
1.1.2021
20,62 USD
1.1.2023
47,42 USD
1.1.2024
35,14 USD
1.1.2025
27,97 USD
Cell Source Velat / Varat historia
VUOSIVelat / VaratYoY
27,97−20,40%
35,14−25,89%
47,42+129,97%
20,62+94,07%
10,62−53,06%
22,64−44,28%
40,63+830,62%
4,37−70,15%
14,63+324,86%
3,44+323,83%
0,81—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Cell Source Osakeanalyysi

Mitä Cell Source tekee? Cell Source, Inc. tuottaa tuloja kehittämällä ja kaupallistaen Veto Cell -tekniikkaansa, joka hallinnoi immuunijärjestelmää estämällä valikoivasti immuunivasteet allogeneisissa hematopoieettisissa kantasolusiirroissa (HSCT). Yhtiön johtava tuote, Veto Cell -tekniikka, on esiklinisessä vaiheessa ja kohdistuu haploidenttisiin kantasolusiirtoihin lievien konditionointiprotokollien yhteydessä. Tuotepipelinessa ovat VETO CAR-T -hoidot B-solusyöpien ja kiinteen kasvainten hoidossa sekä Veto Cell -sovellukset munuais- ja maksansiirroissa sekä Veto HSCT ei-pahanlaatuisiin sairauksiin. Cell Source, Inc. keskittyy immunitietoleranssin bioteknologian kehittämiseen kliinisiä sovelluksia varten, kohdentaen terveydenhuollon tarjoajia ja siirtokeskuksia, jotka tarvitsevat ratkaisuja immuunivasteiden hallintaan. Yhtiön Veto Cell -tekniikan tavoitteena on mahdollistaa turvallisemmat ja tehokkaammat allogeneiset HSCT-toimenpiteet, erityisesti potilaille, jotka tarvitsevat haploidentteja siirtoja. Yhtiön pipeline-tuotteet, kuten VETO CAR-T ja Veto Cell -munuais- ja maksasiirrot, on suunniteltu vastaamaan tyydyttämättömiin tarpeisiin syöpähoitojen ja elinsiirtojen markkinoilla. Yhtiön tulomalli perustuu sen omistusteknologioiden tulevaan kaupallistamiseen, jossa Veto Cell -tekniikka on kulmakivi. Sen esiklinisen vaiheen tuotteet, kuten VETO CAR-T B-solusyöpien hoidossa ja Veto Cell -maksansiirrot, on sijoitettu osallistumaan kliinisiin kokeisiin ja lopulta saavuttamaan markkinat. Cell Source Limited (CSL) toimii kokonaan yhtiön omistamana tytäryrityksenä edistääkseen näitä soluhoidon alojen terapeuttisia lähestymistapoja. Cell Source on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Cell Source osakkeesta

Yhtiön Cell Source Velka-varatilojen suhde on 27,97 vuonna 2025.

Velka-varatilojen suhde yhtiöstä Cell Source muuttui arvosta 35,14 arvoon 27,97, mikä edustaa −20,40 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velka-varatilojen suhde Cell Source:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velka-varatilojen suhde mittaa, mitä prosenttia yrityksen varoista rahoitetaan velalla. Korkeammat suhteet osoittavat suurempaa finanssista riskiä.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Velka-varatilojen suhde:n Cell Source alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Vipuvaikutus — Cell Source

Kaikki tunnusluvut — Cell Source