Cell Source

Cell Source Osakkeet

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä Cell Source (CLCS) 4.11.2026 päivämäärällä on 40,04 M. Edellisenä vuonna Osakkeiden lukumäärä oli 40,04 M — muutos 0,00 % (matalampi).

Osakkeet

40,04 M

YoY

0,00%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2025 Cell Source:lla oli 40,04 M ulkona olevaa osaketta, mikä on muutos 0,00% verrattuna 40,04 M osakkeeseen edellisenä vuonna.

Cell Source Osakkeet historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeet
Päivämäärä
Osakkeet
1.1.2018
40,04 M USD
1.1.2019
40,04 M USD
1.1.2020
40,04 M USD
1.1.2021
40,04 M USD
1.1.2022
40,04 M USD
1.1.2023
40,04 M USD
1.1.2024
40,04 M USD
1.1.2025
40,04 M USD
Cell Source Osakkeet historia
VUOSIOsakkeetYoY
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M0,00%
40,04 M+278,38 M%
14,380,00%
14,38—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Cell Source Osakkeiden lukumäärä

Cell Source osakkeiden lukumäärä

Yhtiön Cell Source osakkeiden lukumäärä oli 54,36 M vuonna 2025. Tämä ilmoittaa, kuinka moneen osakkeeseen Cell Source jakautuu. Koska osakkeenomistajat ovat yrityksen omistajia, jokainen osake todistaa pienen osuuden yrityksen omistuksesta.
  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeiden lukumäärä
Tiedot
Päivämäärä
Osakkeiden lukumäärä
1.1.2018
9,80 M Osakkeet
1.1.2019
28,33 M Osakkeet
1.1.2020
32,54 M Osakkeet
1.1.2021
34,36 M Osakkeet
1.1.2022
35,25 M Osakkeet
1.1.2023
39,83 M Osakkeet
1.1.2024
45,04 M Osakkeet
1.1.2025
54,36 M Osakkeet

Cell Source Osakeanalyysi

Mitä Cell Source tekee? Cell Source, Inc. tuottaa tuloja kehittämällä ja kaupallistaen Veto Cell -tekniikkaansa, joka hallinnoi immuunijärjestelmää estämällä valikoivasti immuunivasteet allogeneisissa hematopoieettisissa kantasolusiirroissa (HSCT). Yhtiön johtava tuote, Veto Cell -tekniikka, on esiklinisessä vaiheessa ja kohdistuu haploidenttisiin kantasolusiirtoihin lievien konditionointiprotokollien yhteydessä. Tuotepipelinessa ovat VETO CAR-T -hoidot B-solusyöpien ja kiinteen kasvainten hoidossa sekä Veto Cell -sovellukset munuais- ja maksansiirroissa sekä Veto HSCT ei-pahanlaatuisiin sairauksiin. Cell Source, Inc. keskittyy immunitietoleranssin bioteknologian kehittämiseen kliinisiä sovelluksia varten, kohdentaen terveydenhuollon tarjoajia ja siirtokeskuksia, jotka tarvitsevat ratkaisuja immuunivasteiden hallintaan. Yhtiön Veto Cell -tekniikan tavoitteena on mahdollistaa turvallisemmat ja tehokkaammat allogeneiset HSCT-toimenpiteet, erityisesti potilaille, jotka tarvitsevat haploidentteja siirtoja. Yhtiön pipeline-tuotteet, kuten VETO CAR-T ja Veto Cell -munuais- ja maksasiirrot, on suunniteltu vastaamaan tyydyttämättömiin tarpeisiin syöpähoitojen ja elinsiirtojen markkinoilla. Yhtiön tulomalli perustuu sen omistusteknologioiden tulevaan kaupallistamiseen, jossa Veto Cell -tekniikka on kulmakivi. Sen esiklinisen vaiheen tuotteet, kuten VETO CAR-T B-solusyöpien hoidossa ja Veto Cell -maksansiirrot, on sijoitettu osallistumaan kliinisiin kokeisiin ja lopulta saavuttamaan markkinat. Cell Source Limited (CSL) toimii kokonaan yhtiön omistamana tytäryrityksenä edistääkseen näitä soluhoidon alojen terapeuttisia lähestymistapoja. Cell Source on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Osakkeet yksityiskohtaisesti

Cell Source:n ulkona olevien osakkeiden arviointi

Cell Source:n ulkona olevat osakkeet tarkoittavat osakkeiden kokonaismäärää, jotka tällä hetkellä omistavat kaikki osakkeenomistajat, mukaan lukien institutionaaliset sijoittajat ja yrityksen sisäpiiriläisten ja johtohenkilöiden hallussa olevat rajoitetut osakkeet. Ulkona olevien osakkeiden määrä on ratkaiseva yrityksen markkina-arvon määrittämisessä ja sijoittajat käyttävät sitä arvioidessaan yrityksen kokoa, taloudellista terveyttä ja sijoituspotentiaalia.

Vuosi-vuosi vertailu

Cell Source:n ulkona olevien osakkeiden vuosittaisen muutoksen seuraaminen voi tarjota sijoittajille käsityksen yrityksen taloudellisista strategioista ja markkina-arvosta. Ulkona olevien osakkeiden lisääntyminen voi johtua toimenpiteistä, kuten uusien osakkeiden liikkeeseenlaskusta, kun taas väheneminen voi johtua takaisinostoista.

Vaikutukset sijoituksiin

Sijoittajille on tärkeää ymmärtää Cell Source:n ulkona olevat osakkeet arvioidessaan osakekohtaista tuottoa (EPS) ja markkina-arvoa. Osakkeiden määrän muutos voi vaikuttaa EPS:n, mikä on merkittävä osakekurssien ja sijoituspäätösten ajuri.

Ulkona olevien osakkeiden muutosten tulkinta

Cell Source:n ulkona olevien osakkeiden muutokset voivat viitata muutoksiin yrityksen rahoitusstrategiassa. Lisääntyminen voi laimentaa EPS:ää ja osakkeen arvoa, ja se voi viitata potentiaalisiin varainhankintoihin tai yritysostoihin. Toisaalta väheneminen, joka usein johtuu osakkeiden takaisinostoista, voi nostaa osakkeen arvoa ja viitata yrityksen luottamukseen sen taloudellisessa suorituskyvyssä.

Usein kysytyt kysymykset Cell Source osakkeesta

Yhtiön Cell Source Osakkeiden lukumäärä on 40,04 M vuonna 2025.

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä Cell Source muuttui arvosta 40,04 M arvoon 40,04 M, mikä edustaa 0,00 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Osakkeiden lukumäärä Cell Source:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Osakemäärä ilmaisee yrityksen osakkeiden kokonaismäärän. Tähän kuuluvat paitsi markkinoilla olevat osakkeet, myös osakkeenomistajien hallussa olevat osakkeet sekä yrityksen hallussa olevat osakkeet.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Muut — Cell Source

Kaikki tunnusluvut — Cell Source