Cell Source

Cell Source FCF-tuotto

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Cell Source (CLCS) 3.11.2026 päivämäärällä on −8,16 %. Edellisenä vuonna Vapaan kassavirran tuotto oli −8,02 % — muutos 1,76 % (matalampi).

FCF-tuotto

−8,16 %

YoY

1,76%

Viimeksi päivitetty:

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Cell Source on 2025 −8,16 % . Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Cell Source oli 2024 −8,02 % . Se laskee 1,76% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Cell Source FCF-tuotto historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

FCF-tuotto
Päivämäärä
FCF-tuotto
1.1.2018
−5,98 USD
1.1.2019
−7,73 USD
1.1.2020
−8,29 USD
1.1.2021
−10,09 USD
1.1.2022
−9,38 USD
1.1.2023
−7,01 USD
1.1.2024
−8,02 USD
1.1.2025
−8,16 USD
Cell Source FCF-tuotto historia
VUOSIFCF-tuottoYoY
−8,16 %+1,76%
−8,02 %+14,32%
−7,01 %−25,19%
−9,38 %−7,10%
−10,09 %+21,77%
−8,29 %+7,24%
−7,73 %+29,22%
−5,98 %−12,49%
−6,84 %+53,13%
−4,46 %−25,32%
−5,98 %−35,92%
−9,33 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Cell Source Osakeanalyysi

Mitä Cell Source tekee? Cell Source, Inc. tuottaa tuloja kehittämällä ja kaupallistaen Veto Cell -tekniikkaansa, joka hallinnoi immuunijärjestelmää estämällä valikoivasti immuunivasteet allogeneisissa hematopoieettisissa kantasolusiirroissa (HSCT). Yhtiön johtava tuote, Veto Cell -tekniikka, on esiklinisessä vaiheessa ja kohdistuu haploidenttisiin kantasolusiirtoihin lievien konditionointiprotokollien yhteydessä. Tuotepipelinessa ovat VETO CAR-T -hoidot B-solusyöpien ja kiinteen kasvainten hoidossa sekä Veto Cell -sovellukset munuais- ja maksansiirroissa sekä Veto HSCT ei-pahanlaatuisiin sairauksiin. Cell Source, Inc. keskittyy immunitietoleranssin bioteknologian kehittämiseen kliinisiä sovelluksia varten, kohdentaen terveydenhuollon tarjoajia ja siirtokeskuksia, jotka tarvitsevat ratkaisuja immuunivasteiden hallintaan. Yhtiön Veto Cell -tekniikan tavoitteena on mahdollistaa turvallisemmat ja tehokkaammat allogeneiset HSCT-toimenpiteet, erityisesti potilaille, jotka tarvitsevat haploidentteja siirtoja. Yhtiön pipeline-tuotteet, kuten VETO CAR-T ja Veto Cell -munuais- ja maksasiirrot, on suunniteltu vastaamaan tyydyttämättömiin tarpeisiin syöpähoitojen ja elinsiirtojen markkinoilla. Yhtiön tulomalli perustuu sen omistusteknologioiden tulevaan kaupallistamiseen, jossa Veto Cell -tekniikka on kulmakivi. Sen esiklinisen vaiheen tuotteet, kuten VETO CAR-T B-solusyöpien hoidossa ja Veto Cell -maksansiirrot, on sijoitettu osallistumaan kliinisiin kokeisiin ja lopulta saavuttamaan markkinat. Cell Source Limited (CSL) toimii kokonaan yhtiön omistamana tytäryrityksenä edistääkseen näitä soluhoidon alojen terapeuttisia lähestymistapoja. Cell Source on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Cell Source osakkeesta

Yhtiön Cell Source Vapaan kassavirran tuotto on −8,16 % vuonna 2025.

Vapaan kassavirran tuotto yhtiöstä Cell Source muuttui arvosta −8,02 % arvoon −8,16 %, mikä edustaa 1,76 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Vapaan kassavirran tuotto Cell Source:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Vapaan kassavirran tuotto mittaa vapaan kassavirran per osake suhteessa osakekurssiin. Se osoittaa, kuinka paljon kassaa yritys tuottaa jokaista sijoitettua euroa kohti.

Arvioidakseen Vapaan kassavirran tuotto:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Vapaan kassavirran tuotto:lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Vapaan kassavirran tuotto:n Cell Source alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — Cell Source

Kaikki tunnusluvut — Cell Source