Cell Source

Cell Source Korkokulut

Korkokustannukset yhtiöstä Cell Source (CLCS) 2.11.2026 päivämäärällä on −1,04 M USD. Edellisenä vuonna Korkokustannukset oli −990 000,00 USD — muutos 4,83 % (matalampi).

Korkokulut

−1,04 MUSD

YoY

4,83%

Viimeksi päivitetty:

Korkokustannukset yhtiöstä Cell Source on 2023 −1,04 M USD. Korkokustannukset yhtiöstä Cell Source oli 2022 −990 000,00 USD. Se laskee 4,83% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Cell Source Korkokulut historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Korkokulut
Päivämäärä
Korkokulut
1.1.2016
1,35 M USD
1.1.2017
−30 000,00 USD
1.1.2018
10 000,00 USD
1.1.2019
−160 000,00 USD
1.1.2020
−920 000,00 USD
1.1.2021
−1,36 M USD
1.1.2022
−990 000,00 USD
1.1.2023
−1,04 M USD
Cell Source Korkokulut historia
VUOSIKorkokulutYoY
−1,04 MUSD+4,83%
−990 000,00USD−27,21%
−1,36 MUSD+47,83%
−920 000,00USD+475,00%
−160 000,00USD−1 700,00%
10 000,00USD−133,33%
−30 000,00USD−102,22%
1,35 MUSD−850,00%
−180 000,00USD—
0,00USD—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Cell Source Osakeanalyysi

Mitä Cell Source tekee? Cell Source, Inc. tuottaa tuloja kehittämällä ja kaupallistaen Veto Cell -tekniikkaansa, joka hallinnoi immuunijärjestelmää estämällä valikoivasti immuunivasteet allogeneisissa hematopoieettisissa kantasolusiirroissa (HSCT). Yhtiön johtava tuote, Veto Cell -tekniikka, on esiklinisessä vaiheessa ja kohdistuu haploidenttisiin kantasolusiirtoihin lievien konditionointiprotokollien yhteydessä. Tuotepipelinessa ovat VETO CAR-T -hoidot B-solusyöpien ja kiinteen kasvainten hoidossa sekä Veto Cell -sovellukset munuais- ja maksansiirroissa sekä Veto HSCT ei-pahanlaatuisiin sairauksiin. Cell Source, Inc. keskittyy immunitietoleranssin bioteknologian kehittämiseen kliinisiä sovelluksia varten, kohdentaen terveydenhuollon tarjoajia ja siirtokeskuksia, jotka tarvitsevat ratkaisuja immuunivasteiden hallintaan. Yhtiön Veto Cell -tekniikan tavoitteena on mahdollistaa turvallisemmat ja tehokkaammat allogeneiset HSCT-toimenpiteet, erityisesti potilaille, jotka tarvitsevat haploidentteja siirtoja. Yhtiön pipeline-tuotteet, kuten VETO CAR-T ja Veto Cell -munuais- ja maksasiirrot, on suunniteltu vastaamaan tyydyttämättömiin tarpeisiin syöpähoitojen ja elinsiirtojen markkinoilla. Yhtiön tulomalli perustuu sen omistusteknologioiden tulevaan kaupallistamiseen, jossa Veto Cell -tekniikka on kulmakivi. Sen esiklinisen vaiheen tuotteet, kuten VETO CAR-T B-solusyöpien hoidossa ja Veto Cell -maksansiirrot, on sijoitettu osallistumaan kliinisiin kokeisiin ja lopulta saavuttamaan markkinat. Cell Source Limited (CSL) toimii kokonaan yhtiön omistamana tytäryrityksenä edistääkseen näitä soluhoidon alojen terapeuttisia lähestymistapoja. Cell Source on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Cell Source osakkeesta

Yhtiön Cell Source Korkokustannukset on −1,04 M USD vuonna 2023.

Korkokustannukset yhtiöstä Cell Source muuttui arvosta −990 000,00 USD arvoon −1,04 M USD, mikä edustaa 4,83 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Korkokustannukset Cell Source:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Korkokustannukset edustavat lainanoton kustannuksia. Korkeammat korkokustannukset voivat viitata erittäin velkaantuneeseen yritykseen.

Korkokustannukset:n USD on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Korkokustannukset:n Cell Source historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Cell Source

Kaikki tunnusluvut — Cell Source