Spektakulaarne pööre WNBA Tähtede mängul 2024: Team WNBA triumfeerib üllatuslikult

• Arike Ogunbowale särab 34 punktiga.
  • Team WNBA võidab üllatuslikult 2024. aasta tähtede mängus.

Eulerpool News·

Team WNBA koges tänavusel All-Star-show'l taas seda, mida ala asjatundjad võiksid nimetada tuntud stsenaariumiks. Pärast oma autsaideri rolli 2021. aastal ei peetud mängijaid taas favoriitideks – neil näis olevat ette määratud 6,5-punktiline kaotus. Kuid ka seekord üllatasid nad kõiki. Kuigi nad jäid esimeses veerandis enamasti kaotusseisu, hoidis Team WNBA mängu pinevana. Alles Arike Ogunbowale suurepärane teine poolaeg võimaldas neil edu pöörata ja saavutada 117-109 võit. 2021. aasta All-Star-mängu MVP jäi esimesel poolajal nulli peale, kuid säras teisel poolajal ja viskas muljetavaldavad 34 punkti viimase 20 minuti jooksul. Ogunbowale, kes valiti taas mängu MVP-ks, tabas kolmandal veerandajal kuus kümnest viskest, lisades neli resultatiivset söötu ja kaks vaheltlõiget. Nii muutis võistkond kahepunktise kaotusseisu üheksapunktiliseks eduks. Kuid show jätkus: neljandal veerandajal lisas Dallas Wingsi mängija veel kolm kolmest, kusjuures tema viimane tabamus tõstis rekordi kõige rohkemate punktide eest All-Star-mängus uskumatult 32 punktini. Täpsustuseks: ta viskas ühe poolajaga rohkem punkte kui ükski mängija varem kogu mängu ajal. Kuid Ogunbowale ei olnud ainus, kes säras. Viis Team WNBA mängijat saavutasid kahekohalise punktiskoori. Nneka Ogwumike pani võidu aluse, visates oma 14 punktist kaheksa esimesel veerandajal tavapärase tõhususega. Kelsey Mitchell avaldas muljet oma läbilöögiga korvi all ja kolmanda veerandaja lõpusekundite viskega, mis tõi tema meeskonnakaaslased platsile jooksma. Õhtu täht Allisha Gray viskas 16 punkti, sealhulgas kümme vabaviset ja viis vaheltlõiget, kui USA koondis pidi pallikaotuste tõttu kokku andma 15 punkti. Lisaks aitas Angel Reese võitu kaasa ja saavutas veel ühe kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga – kuigi see saavutus ei kajastu ametlikes statistikas.