TechPrecision

TechPrecision Varud/tulu

Varud/Müügitulu suhe ettevõttest TechPrecision (TPCS) seisuga 5. nov 2026 on 9,34 %. Eelmisel aastal oli Varud/Müügitulu suhe 8,47 % — muutus 10,23% (kõrgem).

Varud/tulu

9,34 %

YoY

10,23%

Viimati uuendatud:

Varud/Müügitulu suhe ettevõttest TechPrecision on 2026 9,34 % . Varud/Müügitulu suhe ettevõttest TechPrecision oli 2025 8,47 % . See väheneb 10,23% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

TechPrecision Varud/tulu ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Varud/tulu
Kuupäev
Varud/tulu
1. jaan 2019
7,43 USD
1. jaan 2020
7,61 USD
1. jaan 2021
8,26 USD
1. jaan 2022
10,03 USD
1. jaan 2023
7,68 USD
1. jaan 2024
10,29 USD
1. jaan 2025
8,47 USD
1. jaan 2026
9,34 USD
TechPrecision Varud/tulu ajalugu
AASTAVarud/tuluYoY
9,34 %+10,23%
8,47 %−17,67%
10,29 %+34,02%
7,68 %−23,46%
10,03 %+21,42%
8,26 %+8,59%
7,61 %+2,43%
7,43 %+586,05%
1,08 %+41,61%
0,76 %+0,18%
0,76 %+3,19%
0,74 %−46,89%
1,39 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

TechPrecision Aktsiate analüüs

Mida TechPrecision teeb? TechPrecision Corp. teenib tulu, pakkudes metallitöötluse ja täppisviimistluse teenuseid kaitstööstusele ning täpse tööstuse valdkonnale. Ettevõte muundab toorained täpseteks valmistoodeteks, kasutades lõikamist, keevitamist ja värvimist ning CNC-freesimise tehnikat. Need tooted on mõeldud lennundus-, tuuma-, meditsiini- ja tööstusrakenduste turule, kusjuures peamised kliendigrupid on kaitstööstus ja täpne tööstus. Tootmisprotsessi toetavad tootmisinseneritöö, kvaliteedikontroll ja materjalide hankimine. Ettevõtte pakutavate teenuste hulka kuuluvad täieliku tsükliga metallitöötlus ja täppisviimistlus, mille sihtrühmaks on kaitsekontrahendid ja tööstuslikud kliendid. Ettevõtte võimekused hõlmavad CNC-horisontaalseid ja -vertikaalseid freeskeskusi, kokkupanekut, keevitamist ja soojusravi. Tooteid müüakse otse lõppkasutajatele kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiinivaldkonnas, keskendudes kriitiliste rakenduste jaoks vajalikele kõrge täpsusega komponentidele. Kvaliteedikontrolli ja materjalide hankimise tugiteenused tagavad järjepideva tootekvaliteedi ja tarneahela tõhususe. TechPrecision Corp. teenindab kaht peamist tööstusharu: kaitstööstust ja täpset tööstust. Ettevõtte tootmisoperatsioonid hõlmavad vormingutehnikaid, nagu pressvorming ja rullvorming, ning CNC-tehnoloogiat kasutavat viimistlust. Valmistooted on kasutusel kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiiniturul, kus esmatähtsad on täpsus ja usaldusväärsus. Ettevõtte tugiteenused, sealhulgas tootmise juhtimine ja lõplik koostamine, parandavad tema võimalusi tarnida keerukaid, kõrge kvaliteediga komponente nõudlikele klientidele. TechPrecision on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused TechPrecision aktsia kohta

TechPrecision Varud/Müügitulu suhe on 2026. aastal 9,34 %.

Varud/Müügitulu suhe ettevõttest TechPrecision muutus 8,47 % -st 9,34 % -ks, mis vastab 10,23% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Varud/Müügitulu suhe TechPrecision täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varud/Müügitulu suhe näitab, milline protsent müügitulust hoitakse varude kujul. Tõusev suhe võib viidata kahanevale nõudlusele või varude juhtimise probleemidele.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Varud/Müügitulu suhe TechPrecision võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Varud/Müügitulu suhe hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Varud/Müügitulu suhe jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — TechPrecision

Kõik finantsnäitajad — TechPrecision