TechPrecision

TechPrecision Tulude kasv

Aastane müügitulu kasv ettevõttest TechPrecision (TPCS) seisuga 5. nov 2026 on −7,01 %. Eelmisel aastal oli Aastane müügitulu kasv 7,72 % — muutus −190,82% (madalam).

Tulude kasv

−7,01 %

YoY

−190,82%

Viimati uuendatud:

Aastane müügitulu kasv ettevõttest TechPrecision on 2026 −7,01 % . Aastane müügitulu kasv ettevõttest TechPrecision oli 2025 7,72 % . See väheneb −190,82% madalam võrreldes eelmise aastaga.

TechPrecision Tulude kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Tulude kasv
Kuupäev
Tulude kasv
1. jaan 2019
−10,82 USD
1. jaan 2020
−4,16 USD
1. jaan 2021
−2,57 USD
1. jaan 2022
42,88 USD
1. jaan 2023
41,06 USD
1. jaan 2024
0,51 USD
1. jaan 2025
7,72 USD
1. jaan 2026
−7,01 USD
TechPrecision Tulude kasv ajalugu
AASTATulude kasvYoY
−7,01 %−190,82%
7,72 %+1422,55%
0,51 %−98,76%
41,06 %−4,24%
42,88 %−1766,98%
−2,57 %−38,21%
−4,16 %−61,54%
−10,82 %−1219,80%
0,97 %−90,40%
10,07 %−233,08%
−7,56 %−43,78%
−13,46 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

TechPrecision Aktsiate analüüs

Mida TechPrecision teeb? TechPrecision Corp. teenib tulu, pakkudes metallitöötluse ja täppisviimistluse teenuseid kaitstööstusele ning täpse tööstuse valdkonnale. Ettevõte muundab toorained täpseteks valmistoodeteks, kasutades lõikamist, keevitamist ja värvimist ning CNC-freesimise tehnikat. Need tooted on mõeldud lennundus-, tuuma-, meditsiini- ja tööstusrakenduste turule, kusjuures peamised kliendigrupid on kaitstööstus ja täpne tööstus. Tootmisprotsessi toetavad tootmisinseneritöö, kvaliteedikontroll ja materjalide hankimine. Ettevõtte pakutavate teenuste hulka kuuluvad täieliku tsükliga metallitöötlus ja täppisviimistlus, mille sihtrühmaks on kaitsekontrahendid ja tööstuslikud kliendid. Ettevõtte võimekused hõlmavad CNC-horisontaalseid ja -vertikaalseid freeskeskusi, kokkupanekut, keevitamist ja soojusravi. Tooteid müüakse otse lõppkasutajatele kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiinivaldkonnas, keskendudes kriitiliste rakenduste jaoks vajalikele kõrge täpsusega komponentidele. Kvaliteedikontrolli ja materjalide hankimise tugiteenused tagavad järjepideva tootekvaliteedi ja tarneahela tõhususe. TechPrecision Corp. teenindab kaht peamist tööstusharu: kaitstööstust ja täpset tööstust. Ettevõtte tootmisoperatsioonid hõlmavad vormingutehnikaid, nagu pressvorming ja rullvorming, ning CNC-tehnoloogiat kasutavat viimistlust. Valmistooted on kasutusel kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiiniturul, kus esmatähtsad on täpsus ja usaldusväärsus. Ettevõtte tugiteenused, sealhulgas tootmise juhtimine ja lõplik koostamine, parandavad tema võimalusi tarnida keerukaid, kõrge kvaliteediga komponente nõudlikele klientidele. TechPrecision on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused TechPrecision aktsia kohta

TechPrecision Aastane müügitulu kasv on 2026. aastal −7,01 %.

Eulpoolist leiate Aastane müügitulu kasv TechPrecision täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Müügitulu kasv mõõdab müügitulu protsentuaalset muutust võrreldes eelmise aastaga. Järjepidev kasv näitab tugevat nõudlust ja turu laienemist.

Aastane müügitulu kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastane müügitulu kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastane müügitulu kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastane müügitulu kasv TechPrecision ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — TechPrecision

Kõik finantsnäitajad — TechPrecision