TechPrecision

TechPrecision Kasumi kasv

Aastane kasumikasv ettevõttest TechPrecision (TPCS) seisuga 7. nov 2026 on 39,45 %. Eelmisel aastal oli Aastane kasumikasv 60,98 % — muutus −35,31% (madalam).

Kasumi kasv

39,45 %

YoY

−35,31%

Viimati uuendatud:

Aastane kasumikasv ettevõttest TechPrecision on 2026 39,45 % . Aastane kasumikasv ettevõttest TechPrecision oli 2025 60,98 % . See väheneb −35,31% madalam võrreldes eelmise aastaga.

TechPrecision Kasumi kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Kasumi kasv
Kuupäev
Kasumi kasv
1. jaan 2019
513,93 USD
1. jaan 2020
−131,03 USD
1. jaan 2021
193,87 USD
1. jaan 2022
−209,11 USD
1. jaan 2023
−179,85 USD
1. jaan 2024
−619,32 USD
1. jaan 2025
60,98 USD
1. jaan 2026
39,45 USD
TechPrecision Kasumi kasv ajalugu
AASTAKasumi kasvYoY
39,45 %−35,31%
60,98 %−109,85%
−619,32 %+244,36%
−179,85 %−13,99%
−209,11 %−207,86%
193,87 %−247,96%
−131,03 %−125,50%
513,93 %−588,37%
−105,23 %−138,41%
273,97 %+98,67%
137,90 %+178,67%
49,49 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

TechPrecision Aktsiate analüüs

Mida TechPrecision teeb? TechPrecision Corp. teenib tulu, pakkudes metallitöötluse ja täppisviimistluse teenuseid kaitstööstusele ning täpse tööstuse valdkonnale. Ettevõte muundab toorained täpseteks valmistoodeteks, kasutades lõikamist, keevitamist ja värvimist ning CNC-freesimise tehnikat. Need tooted on mõeldud lennundus-, tuuma-, meditsiini- ja tööstusrakenduste turule, kusjuures peamised kliendigrupid on kaitstööstus ja täpne tööstus. Tootmisprotsessi toetavad tootmisinseneritöö, kvaliteedikontroll ja materjalide hankimine. Ettevõtte pakutavate teenuste hulka kuuluvad täieliku tsükliga metallitöötlus ja täppisviimistlus, mille sihtrühmaks on kaitsekontrahendid ja tööstuslikud kliendid. Ettevõtte võimekused hõlmavad CNC-horisontaalseid ja -vertikaalseid freeskeskusi, kokkupanekut, keevitamist ja soojusravi. Tooteid müüakse otse lõppkasutajatele kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiinivaldkonnas, keskendudes kriitiliste rakenduste jaoks vajalikele kõrge täpsusega komponentidele. Kvaliteedikontrolli ja materjalide hankimise tugiteenused tagavad järjepideva tootekvaliteedi ja tarneahela tõhususe. TechPrecision Corp. teenindab kaht peamist tööstusharu: kaitstööstust ja täpset tööstust. Ettevõtte tootmisoperatsioonid hõlmavad vormingutehnikaid, nagu pressvorming ja rullvorming, ning CNC-tehnoloogiat kasutavat viimistlust. Valmistooted on kasutusel kaitse-, lennundus-, tuuma- ja meditsiiniturul, kus esmatähtsad on täpsus ja usaldusväärsus. Ettevõtte tugiteenused, sealhulgas tootmise juhtimine ja lõplik koostamine, parandavad tema võimalusi tarnida keerukaid, kõrge kvaliteediga komponente nõudlikele klientidele. TechPrecision on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused TechPrecision aktsia kohta

TechPrecision Aastane kasumikasv on 2026. aastal 39,45 %.

Eulpoolist leiate Aastane kasumikasv TechPrecision täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Kasumikasv mõõdab netokasumi protsentuaalset muutust võrreldes eelmise aastaga. See peegeldab ettevõtte paranevat või vähenevat kasumlikkust.

Aastane kasumikasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastane kasumikasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastane kasumikasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastane kasumikasv TechPrecision ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — TechPrecision

Kõik finantsnäitajad — TechPrecision