Hisense Visual Technology Co

Hisense Visual Technology Co ROA

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Hisense Visual Technology Co (600060.SS) seisuga 17. okt 2026 on 5,50 %. Eelmisel aastal oli Varade tootlus (ROA) 4,81 % — muutus 14,33% (kõrgem).

ROA

5,50 %

YoY

14,33%

Viimati uuendatud:

Aastal 2025 oli ettevõtte Hisense Visual Technology Co koguvarade tootlus (ROA) 5,50 % , mis on 14,33% võrra kõrgem võrreldes eelmise aasta 4,81 % ROA-ga.

Hisense Visual Technology Co ROA ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

ROA
Kuupäev
ROA
1. jaan 2018
1,33 CNY
1. jaan 2019
1,90 CNY
1. jaan 2020
3,80 CNY
1. jaan 2021
3,42 CNY
1. jaan 2022
4,70 CNY
1. jaan 2023
4,65 CNY
1. jaan 2024
4,81 CNY
1. jaan 2025
5,50 CNY
Hisense Visual Technology Co ROA ajalugu
AASTAROAYoY
5,50 %+14,33%
4,81 %+3,62%
4,65 %−1,05%
4,70 %+37,27%
3,42 %−9,99%
3,80 %+100,08%
1,90 %+42,31%
1,33 %−65,89%
3,91 %−49,51%
7,75 %+8,93%
7,12 %+5,23%
6,76 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hisense Visual Technology Co Aktsiate analüüs

Mida Hisense Visual Technology Co teeb? Hisense Visual Technology Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

ROA detailides

Kapitali tootluse (ROA) mõistmine ettevõttes Hisense Visual Technology Co

Ettevõtte Hisense Visual Technology Co kapitali tootlus (ROA) on võtmenäitaja, mis mõõdab ettevõtte rentaablust seoses koguvaradega. See arvutatakse netotulu jagamisel koguvaradega. Kõrgem ROA viitab varade efektiivsele kasutamisele kasumi teenimisel ja peegeldab juhtimise efektiivsust ning finantstervist.

Aasta-asta võrdlus

Ettevõtte Hisense Visual Technology Co ROA võrdlus aastate lõikes pakub ülevaadet operatiivsest efektiivsusest ja ettevõtte varade kasutamise trendidest. Tõusev ROA näitab varade paremat efektiivsust ja rentaablust, samas kui langus võib viidata operatiivsetele või finantsilistele väljakutsetele.

Mõju investeeringutele

Investorid peavad ettevõtte Hisense Visual Technology Co ROAd oluliseks mõõdikuks ettevõtte rentaabluse ja efektiivsuse hindamisel. Kõrgem ROA tähendab, et ettevõte kasutab oma varasid efektiivselt kasumi teenimiseks, mis muudab selle potentsiaalselt atraktiivseks investeeringuks.

ROA kõikumiste tõlgendamine

Ettevõtte Hisense Visual Technology Co ROA kõikumised võivad tuleneda netotulu muutustest, varade soetamisest või operatiivsest efektiivsusest. Nende kõikumiste analüüsimine aitab hinnata ettevõtte finantssooritust, juhtimise efektiivsust ja strateegilist finantspositsioneerimist.

Sageli esitatud küsimused Hisense Visual Technology Co aktsia kohta

Hisense Visual Technology Co Varade tootlus (ROA) on 2025. aastal 5,50 %.

Varade tootlus (ROA) ettevõttest Hisense Visual Technology Co muutus 4,81 % -st 5,50 % -ks, mis vastab 14,33% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Varade tootlus (ROA) Hisense Visual Technology Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varade tootlus, mida nimetatakse ka ROA-ks, on finantssuhtarv, mida kasutatakse ettevõtte rentaabluse mõõtmiseks. Seda kasutatakse selle määramiseks, kui tõhusalt ettevõte oma varasid kasutab kasumi teenimiseks. Samuti nimetatakse seda netotulu suhteks koguvarasse. ROA on oluline näitaja ettevõtte üldise finantsjõudluse kohta, kuna see mõõdab ettevõtte võimet teenida rohkem kasumit kasutatud varadelt.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Varade tootlus (ROA) Hisense Visual Technology Co võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Varade tootlus (ROA) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Varade tootlus (ROA) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — Hisense Visual Technology Co

Kõik finantsnäitajad — Hisense Visual Technology Co