Hisense Visual Technology Co

Hisense Visual Technology Co CROIC

Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) ettevõttest Hisense Visual Technology Co (600060.SS) seisuga 5. nov 2026 on 18,81 %. Eelmisel aastal oli Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) 12,94 % — muutus 45,30% (kõrgem).

CROIC

18,81 %

YoY

45,30%

Viimati uuendatud:

Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) ettevõttest Hisense Visual Technology Co on 2025 18,81 % . Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) ettevõttest Hisense Visual Technology Co oli 2024 12,94 % . See väheneb 45,30% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Hisense Visual Technology Co CROIC ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

CROIC
Kuupäev
CROIC
1. jaan 2018
−2,62 CNY
1. jaan 2019
9,14 CNY
1. jaan 2020
−1,08 CNY
1. jaan 2021
2,01 CNY
1. jaan 2022
26,13 CNY
1. jaan 2023
11,78 CNY
1. jaan 2024
12,94 CNY
1. jaan 2025
18,81 CNY
Hisense Visual Technology Co CROIC ajalugu
AASTACROICYoY
18,81 %+45,30%
12,94 %+9,83%
11,78 %−54,91%
26,13 %+1200,83%
2,01 %−285,59%
−1,08 %−111,84%
9,14 %−448,95%
−2,62 %−118,30%
14,32 %−13,28%
16,52 %+143,50%
6,78 %+35,38%
5,01 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hisense Visual Technology Co Aktsiate analüüs

Mida Hisense Visual Technology Co teeb? Hisense Visual Technology Co., Ltd. teenib tulu televiisorite, laserprojektorite, kaubanduslike ekraanide, pilvteenuste ja kiipide tootmise ning müügi kaudu. Ettevõte kasutab oma Hisense, Toshiba ja Vidda kaubamärke toodete levitamiseks nii sises- kui välismaa turul. Ettevõtte peakontor asub Shandongi provintsi Tsingtaos ja seda toetab 16 043 täiskoormusega töötaja. Need mitmekesised tooteliigid ja kaubamärgiportfell võimaldavad ettevõttel teenindada erinevaid kliendisegmendeid läbi oma väljaarendatud jaotusvõrgustiku. Hisense Visual Technology Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Hisense Visual Technology Co aktsia kohta

Hisense Visual Technology Co Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) on 2025. aastal 18,81 %.

Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) ettevõttest Hisense Visual Technology Co muutus 12,94 % -st 18,81 % -ks, mis vastab 45,30% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) Hisense Visual Technology Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

CROIC mõõdab investeeritud kapitali pealt genereeritud rahavoo tootlust. Erinevalt ROIC-st kasutab see vaba rahavoogu raamatupidamise kasumi asemel, pakkudes puhtamalt kasumlikkuse mõõtu.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) Hisense Visual Technology Co võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Rahavoo tootlus investeeritud kapitalile (CROIC) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumlikkus — Hisense Visual Technology Co

Kõik finantsnäitajad — Hisense Visual Technology Co