Besalco

Besalco P/FCF

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest Besalco (BESALCO.SN) seisuga 17. okt 2026 on 15,65. Eelmisel aastal oli P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) 18,41 — muutus −14,96% (madalam).

P/FCF

15,65

YoY

−14,96%

Viimati uuendatud:

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest Besalco on 2022 15,65 . P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest Besalco oli 2021 18,41 . See väheneb −14,96% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Besalco P/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/FCF
Kuupäev
P/FCF
1. jaan 2015
39,26 CLP
1. jaan 2016
83,01 CLP
1. jaan 2017
156,67 CLP
1. jaan 2018
−10,21 CLP
1. jaan 2019
−3740,26 CLP
1. jaan 2020
45,59 CLP
1. jaan 2021
18,41 CLP
1. jaan 2022
15,65 CLP
Besalco P/FCF ajalugu
AASTAP/FCFYoY
15,65−14,96%
18,41−59,63%
45,59−101,22%
−3740,26+36 541,07%
−10,21−106,52%
156,67+88,75%
83,01+111,40%
39,26−300,10%
−19,62—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Besalco Aktsiate analüüs

Mida Besalco teeb? Besalco SA is a Chilean company operating in the Industrials sector, specifically within the Construction industry. Headquartered in Las Condes, Santiago, the company provides a range of construction and engineering services. Besalco SA employs 19,856 full-time employees. The company's activities are organized into six business areas. These include Constructions, which involves projects such as tunnels, roadworks, industrial pipes, and private infrastructure development. Real Estate focuses on constructing, promoting, and selling residential properties. Machinery offers leasing services for heavy construction equipment and machinery. Concessions manages concession contracts for private and public works, including engineering, construction, and maintenance of roadworks and hydraulic reservoirs. Assembly provides technical support for various industrial projects. The company also operates additional businesses, such as consulting and air cargo services. Besalco SA went public on January 9, 1995, and its stock is traded under the ticker BESALCO.SN with ISIN CLP1663V1009. The company's website is https://www.besalco.cl/. As of December 31, 2012, Besalco SA owned subsidiaries including Besalco Construcciones SA, Besalco-MD Montajes SA, and Kipreos Ingenieros SA. Besalco on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Besalco aktsia kohta

Besalco P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) on 2022. aastal 15,65.

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) ettevõttest Besalco muutus 18,41 -st 15,65 -ks, mis vastab −14,96% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) Besalco täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja vaba rahavoo suhe mõõdab, kui palju peavad investorid maksma iga vaba rahavoo ühiku eest. Madalam suhe võib näidata paremat väärtust.

P/FCF = turukapitalisatsioon / vaba rahavoog

P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/FCF (hinna ja vaba rahavoo suhe) Besalco võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Besalco

Kõik finantsnäitajad — Besalco