Besalco

Besalco EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Besalco (BESALCO.SN) seisuga 17. okt 2026 on 22,80. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) 26,50 — muutus −13,96% (madalam).

EV/FCF

22,80

YoY

−13,96%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Besalco on 2022 22,80 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Besalco oli 2021 26,50 . See väheneb −13,96% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Besalco EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2015
53,10 CLP
1. jaan 2016
109,94 CLP
1. jaan 2017
199,84 CLP
1. jaan 2018
−14,18 CLP
1. jaan 2019
−5333,99 CLP
1. jaan 2020
64,03 CLP
1. jaan 2021
26,50 CLP
1. jaan 2022
22,80 CLP
Besalco EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
22,80−13,96%
26,50−58,62%
64,03−101,20%
−5333,99+37 511,38%
−14,18−107,10%
199,84+81,77%
109,94+107,06%
53,10−315,64%
−24,62—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Besalco Aktsiate analüüs

Mida Besalco teeb? Besalco SA is a Chilean company operating in the Industrials sector, specifically within the Construction industry. Headquartered in Las Condes, Santiago, the company provides a range of construction and engineering services. Besalco SA employs 19,856 full-time employees. The company's activities are organized into six business areas. These include Constructions, which involves projects such as tunnels, roadworks, industrial pipes, and private infrastructure development. Real Estate focuses on constructing, promoting, and selling residential properties. Machinery offers leasing services for heavy construction equipment and machinery. Concessions manages concession contracts for private and public works, including engineering, construction, and maintenance of roadworks and hydraulic reservoirs. Assembly provides technical support for various industrial projects. The company also operates additional businesses, such as consulting and air cargo services. Besalco SA went public on January 9, 1995, and its stock is traded under the ticker BESALCO.SN with ISIN CLP1663V1009. The company's website is https://www.besalco.cl/. As of December 31, 2012, Besalco SA owned subsidiaries including Besalco Construcciones SA, Besalco-MD Montajes SA, and Kipreos Ingenieros SA. Besalco on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Besalco aktsia kohta

Besalco EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2022. aastal 22,80.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Besalco muutus 26,50 -st 22,80 -ks, mis vastab −13,96% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Besalco täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Besalco võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Besalco

Kõik finantsnäitajad — Besalco