Besalco

Besalco EBIT kasv

Aastane EBIT kasv ettevõttest Besalco (BESALCO.SN) seisuga 4. nov 2026 on 0,48 %. Eelmisel aastal oli Aastane EBIT kasv 4,37 % — muutus −88,91% (madalam).

EBIT kasv

0,48 %

YoY

−88,91%

Viimati uuendatud:

Aastane EBIT kasv ettevõttest Besalco on 2025 0,48 % . Aastane EBIT kasv ettevõttest Besalco oli 2024 4,37 % . See väheneb −88,91% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Besalco EBIT kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EBIT kasv
Kuupäev
EBIT kasv
1. jaan 2018
33,18 CLP
1. jaan 2019
9,03 CLP
1. jaan 2020
14,32 CLP
1. jaan 2021
3,78 CLP
1. jaan 2022
140,29 CLP
1. jaan 2023
−1,46 CLP
1. jaan 2024
4,37 CLP
1. jaan 2025
0,48 CLP
Besalco EBIT kasv ajalugu
AASTAEBIT kasvYoY
0,48 %−88,91%
4,37 %−399,18%
−1,46 %−101,04%
140,29 %+3610,17%
3,78 %−73,59%
14,32 %+58,51%
9,03 %−72,77%
33,18 %−226,18%
−26,30 %+265,71%
−7,19 %−101,01%
713,33 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Besalco Aktsiate analüüs

Mida Besalco teeb? Besalco SA teenib tulu kuue äritegevuse valdkonna kaudu: Ehitus, mis teostab tunneli-, maantee- ja tööstustorustike projekte ning arendab erainfrastruktuuri; Kinnisvara, mille fookuses on elamukinnisvara ehitamine, turundamine ja müük; Masinad, mis pakub raske tehnikaleasingu teenuseid; Konsessioonid, mis haldab era- ja riiklikke lepinguid teede hooldamiseks, hüdroakumulaatorite ja inseneriprojektide jaoks; Montaaž, mis osutab tehnilist tuge tööstusprojektidele; ning lisateenused nagu konsultatsioonid ja lennukaubavedu. Ettevõte teenindab kliente, kes vajavad infrastruktuuri arendamist, ehitust ja insenerilahendusi, sealhulgas avalikke asutusi konsessioonilepingute jaoks ja erasektori arendajaid kinnisvarahankeks. Tütarettevõtted, nagu Besalco Construcciones SA ja Besalco-MD Montajes SA, toetavad neid tegevusi Besalco SA raames. Besalco SA tuluvood sisaldavad ehitusprojektide täitmist, kinnisvara müüki Kinnisvaldkonnas, masinate leasingut Masinates ja konsessioonihaldust infrastruktuuri hooldamiseks. Ettevõtte sihtrühmaks on avaliku ja erasektori kliendid tema inseneri- ja infrastruktuuriteenuste jaoks, kus tütarettevõtted tegelevad spetsialiseerunud ülesannetega, nagu tööstusmontaaž ja ehitus. Tema ärimudel tugineb lõpptootjatele suunatud lahenduste pakkumisele mitmes sektoris ilma otse tarbijatele suunatud toodeteta. Ettevõtte peamised ostjad on avalikud asutused, mis haldavad infrastruktuuri konsessioone, ja erasektori arendajad, kes ostavad elamukinnisvara. Masinate leasing teenindab ehitusfirmasid, kes vajavad raske tehnikat, samas kui konsessioonilepingud hõlmavad pikaajalisi partnerlussuhteid teede ja hüdroprojektide jaoks. Besalco SA tütarettevõtted, sealhulgas Kipreos Ingenieros SA, panustavad spetsialiseeritud inseneri- ja ehitusteenustesse laiemas korporatiivses struktuuris. Besalco on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Besalco aktsia kohta

Besalco Aastane EBIT kasv on 2025. aastal 0,48 %.

Eulpoolist leiate Aastane EBIT kasv Besalco täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EBIT kasv mõõdab operatiivse kasumi protsentuaalset muutust. See näitab, kas ettevõtte põhitegevus muutub kasumlikkemaks.

Aastane EBIT kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastane EBIT kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastane EBIT kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastane EBIT kasv Besalco ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — Besalco

Kõik finantsnäitajad — Besalco