Firstsource Solutions

Firstsource Solutions ROIC

Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) spoločnosti Firstsource Solutions (FSL.NS) k 17. 10. 2026 je 9,23 %. V predchádzajúcom roku Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) bolo 8,92 % — zmena o 3,52 % (vyššie).

ROIC

9,23 %

YoY

3,52%

Naposledy aktualizované:

Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) spoločnosti Firstsource Solutions je 2026 9,23 % . Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) spoločnosti Firstsource Solutions bolo 2025 8,92 % . Klesá teda o 3,52% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História Firstsource Solutions ROIC

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

ROIC
Dátum
ROIC
1. 1. 2019
11,52 INR
1. 1. 2020
8,21 INR
1. 1. 2021
9,06 INR
1. 1. 2022
11,16 INR
1. 1. 2023
10,79 INR
1. 1. 2024
9,84 INR
1. 1. 2025
8,92 INR
1. 1. 2026
9,23 INR
História Firstsource Solutions ROIC
ROKROICYoY
9,23 %+3,52%
8,92 %-9,34%
9,84 %-8,87%
10,79 %-3,26%
11,16 %+23,19%
9,06 %+10,33%
8,21 %-28,76%
11,52 %+6,73%
10,80 %+13,78%
9,49 %+22,50%
7,75 %+4,18%
7,44 %+27,46%
5,83 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Firstsource Solutions Analýza akcií

Čo robí Firstsource Solutions? Firstsource Solutions Ltd, listed on the National Stock Exchange of India with ticker FSL.NS, provides business process management services across India, the United States, the United Kingdom, the Philippines, and internationally. Headquartered in Mumbai, the company employs 23,018 people. It operates through segments including Banking and Financial Services, Healthcare, Communication Media and Technology, and Diverse Industries. The firm delivers IT-enabled business process management services to sectors such as banking, financial services, healthcare, and technology. Firstsource Solutions went public on February 26, 2007. Firstsource Solutions je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Firstsource Solutions

Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) spoločnosti Firstsource Solutions je 9,23 % v roku 2026.

Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) spoločnosti Firstsource Solutions sa zmenil z 8,92 % na 9,23 %, čo predstavuje zmenu 3,52 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Firstsource Solutions Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

ROIC meria, ako efektívne spoločnosť využíva investovaný kapitál na generovanie ziskov. ROIC nad nákladmi na kapitál vytvára hodnotu pre akcionárov.

ROIC = NOPAT / Investovaný kapitál

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC)s Firstsource Solutions s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre Rentabilita investovaného kapitálu (ROIC).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ziskovosť — Firstsource Solutions

Všetky kľúčové ukazovatele — Firstsource Solutions