Tibet Development Co

Tibet Development Co P/B

De K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) van Tibet Development Co (000752.SZ) per 22 okt 2026 bedraagt 4,67. In het voorgaande jaar bedroeg K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) 20,79 — een verandering van -77,55% (lager).

P/B

4,67

YoY

-77,55%

Laatst bijgewerkt:

K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) van Tibet Development Co is 2025 4,67 . K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) van Tibet Development Co was 2024 20,79 . Het is daarmee -77,55% lager lager dan het jaar ervoor.

De Tibet Development Co P/B historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

P/B
Datum
P/B
1 jan 2018
7,66 CNY
1 jan 2019
80,68 CNY
1 jan 2020
57,80 CNY
1 jan 2021
81,41 CNY
1 jan 2022
-54,67 CNY
1 jan 2023
25,66 CNY
1 jan 2024
20,79 CNY
1 jan 2025
4,67 CNY
De Tibet Development Co P/B historie
JAARP/BYoY
4,67-77,55%
20,79-19,01%
25,66-146,94%
-54,67-167,15%
81,41+40,85%
57,80-28,36%
80,68+953,75%
7,66+110,82%
3,63-0,54%
3,65+0,66%
3,63-1,75%
3,69—

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Tibet Development Co Aandelenanalyse

Wat doet Tibet Development Co? Tibet Development Co is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

Veelgestelde vragen over het aandeel Tibet Development Co

K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) van Tibet Development Co bedraagt 4,67 in 2025.

K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) van Tibet Development Co is veranderd van 20,79 naar 4,67, wat een verandering van -77,55% vertegenwoordigt. De waarde is lager dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) Tibet Development Co sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

De koers-boekwaardeverhouding vergelijkt de marktprijs van een bedrijf met zijn boekwaarde. Een lage P/B kan wijzen op een ondergewaardeerd aandeel, terwijl een hoge P/B overwaarding of sterke groeiverwachtingen kan suggereren.

K/B = Aandelenkoers / Boekwaarde per aandeel

Om van K/B (Koers-Boekwaarde Ratio) te evalueren, is het essentieel dit te vergelijken met andere bedrijven in dezelfde sector. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Een 'goede' varieert per branche en bedrijfsfase. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Waardering — Tibet Development Co

Alle kengetallen — Tibet Development Co