Edan Instruments

Edan Instruments Brutomarge

De Bruttomargemarge van Edan Instruments (300206.SZ) per 3 nov 2026 bedraagt 58,35 %. In het voorgaande jaar bedroeg Bruttomargemarge 57,57 % — een verandering van 1,35% (hoger).

Brutomarge

58,35 %

YoY

1,35%

Laatst bijgewerkt:

Bruttomargemarge van Edan Instruments is 2025 58,35 % . Bruttomargemarge van Edan Instruments was 2024 57,57 % . Het is daarmee 1,35% hoger lager dan het jaar ervoor.

Bij Edan Instruments is de brutomarge met 58,3% ten opzichte van 55,9% enkele jaren geleden gestegen.

De Edan Instruments Brutomarge historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Brutomarge
Datum
Brutomarge
1 jan 2018
54,60 CNY
1 jan 2019
55,94 CNY
1 jan 2020
59,41 CNY
1 jan 2021
55,90 CNY
1 jan 2022
56,25 CNY
1 jan 2023
57,28 CNY
1 jan 2024
57,57 CNY
1 jan 2025
58,35 CNY
De Edan Instruments Brutomarge historie
JAARBrutomargeYoY
58,35 %+1,35%
57,57 %+0,50%
57,28 %+1,84%
56,25 %+0,63%
55,90 %-5,92%
59,41 %+6,20%
55,94 %+2,46%
54,60 %-1,75%
55,57 %+1,37%
54,82 %+3,89%
52,77 %-3,83%
54,87 %+9.581,45%
0,57 %-0,29%
0,57 %-0,86%
0,57 %-3,39%
0,59 %+2,96%
0,58 %+5,11%
0,55 %—

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Edan Instruments Aandelenanalyse

Wat doet Edan Instruments? Edan Instruments, Inc. genereert omzet door het ontwerpen, produceren en verkopen van medische apparatuur, waaronder de zwangerschapsproductserie zoals doppler foetale hartslagmonitors, ultrasone doppler foetale hartslagmonitors, foetale/maternale monitors en geïntegreerde diagnostische bewakingssystemen voor de zwangerschap. Het bedrijf verkoopt ook elektrocardiografieseries, zoals digitale twaalfkanaals-elektrocardiografen, digitale zeskanaals-elektrocardiografen en elektrocardiografische werkstations, samen met bewakingsproducten zoals draagbare multi-variabele monitors en centrale bewakingssystemen. Daarnaast biedt Edan reserveonderdelen en in vitro-diagnostica-producten aan ter ondersteuning van zijn apparatuur en medische diensten. De belangrijkste afnemers van Edan's producten zijn zorginstellingen, waaronder ziekenhuizen en klinieken, die medische apparatuur aankopen voor diagnostische en bewakingsdoeleinden. Deze instellingen vertrouwen op Edan's systemen voor zwangerschap, elektrocardiografie en bewaking om patiëntenzorg te bieden. De in vitro-diagnostica-producten van het bedrijf worden eveneens verkocht aan medische faciliteiten voor laboratoriumtestbehoeften. Edan's productsegmenten zijn gedefinieerd per categorie medische apparatuur: zwangerschap, elektrocardiografie, bewaking en ultrasone beeldsystemen. De activiteiten voor reserveonderdelen en in vitro-diagnostica vullen deze segmenten aan door essentiële accessoires en diagnostische hulpmiddelen te leveren. De omzet wordt gegenereerd via directe verkoop van deze producten aan zorgverleners, zonder vermelding van distributie via derden of aanvullende diensten buiten de beschreven aanbiedingen. Edan Instruments is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

Veelgestelde vragen over het aandeel Edan Instruments

Bruttomargemarge van Edan Instruments bedraagt 58,35 % in 2025.

Bruttomargemarge van Edan Instruments is veranderd van 57,57 % naar 58,35 %, wat een verandering van 1,35% vertegenwoordigt. De waarde is hoger dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van Bruttomargemarge Edan Instruments sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

De brutomarge meet het percentage van de omzet dat overblijft na de kostprijs van verkochte goederen.

Een 'goede' varieert per branche en bedrijfsfase. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Om van Bruttomargemarge te evalueren, is het essentieel dit te vergelijken met andere bedrijven in dezelfde sector. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Marges — Edan Instruments

Alle kengetallen — Edan Instruments