Chengdu RML Technology Co

Chengdu RML Technology Co P/CF

P/CF (pris til kontantstrøm) av Chengdu RML Technology Co (301050.SZ) per 15. okt. 2026 er 55,29. Forrige år var P/CF (pris til kontantstrøm) −42,02 — en endring på −231,56% (høyere).

P/CF

55,29

YoY

−231,56%

Sist oppdatert:

P/CF (pris til kontantstrøm) av Chengdu RML Technology Co er 2025 55,29 . P/CF (pris til kontantstrøm) av Chengdu RML Technology Co var 2024 −42,02 . Den faller med −231,56% høyere sammenlignet med året før.

Chengdu RML Technology Co P/CF historikk

  • 3 år

  • 10 år

  • 25 år

  • Maks

P/CF
Dato
P/CF
1. jan. 2018
−308,59 CNY
1. jan. 2019
−39 103,77 CNY
1. jan. 2020
−300,76 CNY
1. jan. 2021
144,98 CNY
1. jan. 2022
594,35 CNY
1. jan. 2023
16,62 CNY
1. jan. 2024
−42,02 CNY
1. jan. 2025
55,29 CNY
Chengdu RML Technology Co P/CF historikk
ÅRP/CFYoY
55,29−231,56%
−42,02−352,83%
16,62−97,20%
594,35+309,95%
144,98−148,20%
−300,76−99,23%
−39 103,77+12 571,76%
−308,59—

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Chengdu RML Technology Co Aksjeanalyse

Hva gjør Chengdu RML Technology Co? Chengdu RML Technology Co er et av de mest populære selskapene på Eulerpool.

Ofte stilte spørsmål om Chengdu RML Technology Co aksje

P/CF (pris til kontantstrøm) for Chengdu RML Technology Co er 55,29 i 2025.

P/CF (pris til kontantstrøm) av Chengdu RML Technology Co endret seg fra −42,02 til 55,29, som representerer en −231,56% endring. Verdien er høyere enn forrige år.

På Eulerpool finner du den komplette historiske utviklingen av P/CF (pris til kontantstrøm) Chengdu RML Technology Co siden 2006 – med årlige verdier, diagrammer og detaljert analyse.

Pris-til-kontantstrøm-forholdet måler aksjekursen i forhold til driftskontantstrøm per aksje. I motsetning til P/E er det vanskeligere å manipulere da kontantstrøm påvirkes mindre av regnskapsjusteringer.

P/CF = Aksjekurs / Driftskontantstrøm per aksje

For å evaluere P/CF (pris til kontantstrøm)s er det viktig å sammenligne det med konkurrenter i samme industri og sektor. På Eulerpool kan du finne direkte bransjesammenlikninger for P/CF (pris til kontantstrøm).

En «god» varierer etter industri og selskapets utviklingsstadium. På Eulerpool kan du sammenligne P/CF (pris til kontantstrøm)s Chengdu RML Technology Co med sektorkolleger og bransjegjennomsnittet for å vurdere om den er attraktiv.

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Verdivurdering — Chengdu RML Technology Co

Alle nøkkeltall — Chengdu RML Technology Co